امانتدار پرچم «نفت آبادان» هستم

سرمربی تیم فوتبال نفت‌آبادان گفت: امانتدار پرچم نفت‌آبادان هستم؛ اما همه باید دست‌به‌دست هم داده و در جبهه واحدی بجنگیم.
  وضعیت 
علیرضا منصوریان درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال صنعت‌نفت‌آبادان اظهارداشت: مجاهد خذیراوی و علی‌محمد دهقان تاکنون در تمرینات شرکت نکرده‌اند اما به‌زودی اضافه می‌شوند و کادرفنی تکمیل می‌شود. زمان زیادی را از دست دادیم و فقط یکماه دیگر برای آماده‌سازی تیم و شروع لیگ زمان داریم. بخش اعظمی از تیم‌ها در این هفته دومین یا سومین دیدار دوستانه خود را برگزار کردند اما فکر می‌کنم به‌زودی بتوانیم تیم خود را تکمیل کنیم. وی افزود: کار را دیر شروع کرده‌ایم اما نمی‌توانیم کامل بدنسازی کنیم. به‌لحاظ علمی باید فشار تمرینات خود را بالا ببریم. سه هفته پس از شروع مسابقات در یک زمان خیلی خوب بازی‌های تیم‌ملی به ما کمک می‌کند.
  حضور در آبادان 
سرمربی تیم صنعت‌نفت آبادان عنوان کرد: از حضور در آبادان خوشحال هستم زیرا یکی از مهمترین شهرهای فوتبالی ماست و همه در آن فوتبال را خیلی خوب می‌فهمند. می‌خواهیم به‌همراه تیم بیرون‌ و یار دوازدهم‌مان که هواداران هستند، پیشکسوتان، مسئولان سیاسی شهر به‌خصوص نماینده‌های مجلس، مسئولان پالایشگاه که واقعا در این چند سال تیم را حمایت کردند دست‌به‌دست هم بدهیم و در جبهه واحدی برای صنعت‌نفت بجنگیم. منصوریان اضافه کرد: ما هم امانتدار این پرچم هستیم و می‌دانیم آبادان به‌تنهایی از سال 45 و 50 تا امروز که 1400 است بزرگان زیادی در فوتبال کشور داشته که بخشی از آنها در قید حیات هستند و برخی از آنها مثل پرویز دهداری، استاد بزرگم که افتخار شاگردی‌اش را داشتم و بازیکن مورد علاقه‌ام در دوران بچگی یعنی ابراهیم قاسمپور و عبدالرضا برزگری که افتخار داشتم و یکماه با آنها در امارات فوتبال بازی کردم، جزو بزرگان آبادان هستند اما باید همه را به اتحاد دعوت کنیم.
  سال  سخت 
وی ادامه داد: امسال از سال‌های سخت است، خیلی از تیم‌ها با عدد بالای 100 میلیارد تیم خود را می‌بندند و ما بیشتر باید از گنج جوان‌های‌مان استفاده کرده و خریدهای به اندازه و مفیدی داشته باشیم. دوست دارم تضمین بانکی داشته باشیم و دستکم 4 بازیکن خارجی بخریم، ما کارمان را خیلی دیر شروع کردیم و بیشتر بازیکنان سطح بالای لیگ را تیم‌های دیگر برداشته‌اند. خوش‌شانس هستیم که می‌توانیم همین 4-3 بازیکن جدید را هم در تیم‌مان داشته باشیم. سرمربی تیم صنعت‌نفت‌آبادان تصریح کرد: در مجموع نسبت به توانایی مالی خود سال سختی را پیش‌رو داریم و می‌‌دانستم امسال را به‌سختی می‌گذرانم. دو تیم در کشور خیلی مهم هستند و پس از استقلال آنها را خیلی دوست دارم. سومین تیم هم استقلال‌اهواز بود که وضعیتش در خوزستان نامعلوم است و نمی‌دانیم چه شرایطی دارد اما صنعت‌نفت، ملوان و نساجی 3 تیمی هستند که در کشور حرف برای گفتن دارند. آبادان مهد فوتبال است و همه در آن حرف برای گفتن دارند. وی خاطرنشان کرد: امسال دوست داشتم در آبادان باشم زیرا سال‌ها از این گنج فوتبالی دور بودم و تک‌تک ستاره‌ها را از آبادان، خرمشهر، اهواز و شمال‌خوزستان به تیم‌های خودم می‌بردم، جوا‌نان خوبی در صنعت‌نفت داریم. از هواداران می‌خواهم دعا کنند تا بتوانیم امانتدار خوبی باشیم.

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه