حال «مس» خوب است لطفا خرابش نکنید

 علی علیزاده معاون فنی باشگاه مس رفسنجان گفت: حال مس‌رفسنجان خوب است، خواهشا خرابش نکنید، ما تلاش می‌کنیم، زحمت می‌کشیم و الان جلوتر از هدفمان نتیجه می‌گیریم.
 کرونا
علی علیزاده در خصوص اینکه مدتی پیش به‌علت ابتلا به کرونا قرنطینه شده بود و اکنون وضعیت سلامتی او چگونه است، اظهارداشت: دو هفته در قرنطینه بودم. در هفته اول مشکلی نداشتم اما در هفته دوم دچار برخی علائم شدم و عرق سرد داشتم که تحت‌نظر پزشک دوران درمانی را پشت‌سر گذاشتم. الان یک هفته است از قرنطینه خارج شده‌ام. مشکلی ندارم و خداراشکر حالم خوب است.
 بازی با نفت 
وی در خصوص شرایط مس‌رفسنجان در آستانه بازی مقابل نفت‌مسجدسلیمان، عنوان کرد: چند بازیکن مصدوم داریم اما آماده بازی با نفت مسجدسلیمان هستیم. با توجه به شرایط کرونایی از فدراسیون فوتبال خواهش کردیم بازی در مسجدسلیمان را به تعویق بیندازند، اما با این درخواست موافقت نشد. محمود فکری تیم بسیار خوبی دارد. این تیم مقابل سپاهان هم خوب بازی کرد و سرحال بود. بازی‌کردن در مسجدسلیمان کار سختی است با این حال تلاش می‌کنیم نتیجه خوبی بگیریم و با دست پر به رفسنجان برگردیم.
 نمایندگان ایران 
 علیزاده در مورد عملکرد نمایندگان ایران در لیگ‌قهرمانان آسیا عنوان کرد: واقعا به خودم بالیدم و لذت بردم. هیچ موقع فوتبال ایران را در این سطح ندیدم. هر 4 تیم پرسپولیس، استقلال، فولاد و تراکتور عملکرد خوبی داشتند و واقعا لذت بردم. ان‌شاءا... همه از گروه‌شان صعود کنند. ولی به‌نظرم نمایندگان‌مان دوربعدی کار سختی دارند. شرایط برای تیم‌های ما مقابل حریفانشان برابر نیست. به‌عنوان مثال دو سه بازیکن النصر که حریف فولاد بود، به اندازه کل بودجه نماینده کشورمان است. ضمن اینکه ما باید از لحاظ سخت‌افزاری فوتبال‌مان را ارتقا بدهیم تا میزبانی‌ها را داشته باشیم. 
 قرارداد انصاری 
وی در خصوص اینکه شایعه شده محمد انصاری با قراردادی 14 میلیارد تومانی به مس‌رفسنجان پیوسته گفت: باشگاه مس‌رفسنجان چنین پولی هیچوقت به هیچ بازیکنی نمی‌دهد. هرکسی می‌گوید رقم قرارداد انصاری این بوده بیاید و روکند. ما هم در این صورت حاضریم قرارداد او را رسانه‌ای کنیم. از کسانی‌که این حرف‌ها را مطرح می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند شکایت می‌کنیم و به‌صورت قانونی جلو می‌رویم.
  وضعیت مس 
معاون فنی باشگاه مس‌رفسنجان افزود: حال مس‌رفسنجان خوب است، خواهشا خرابش نکنید. ما تلاش می‌کنیم، زحمت می‌کشیم و الان جلوتر از هدفمان نتیجه می‌گیریم. هدفمان این بود که در سال اول رتبه دوازدهم یا سیزدهم باشیم اما الان تیم‌مان در رتبه پنجم جدول قرار دارد. خواهشا ما را به حاشیه نبرید. تیم‌هایی مانند مس‌رفسنجان، گل‌گهر، ذوب‌آهن و... به درد لیگ‌برتر و فوتبال ما می‌خورند. اینها تیم‌هایی هستند که خوب کار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند و بدهی نمی‌آورند. اجازه بدهید کارمان را پیش ببریم و نتیجه بگیریم. 
 برنامه 
وی تصریح کرد: ما برنامه 5 ساله داریم و به سهمیه آسیایی در سال‌های آینده فکر می‌کنیم. قصد داریم از نظر امکانات و سخت‌افزار کارهای خوبی انجام بدهیم، به‌عنوان مثال می‌خواهیم چمن هیبریدی نصب کنیم که کسی در ایران ندارد و از این چمن در بهترین کشورهای اروپایی استفاده می‌شود. ما در حال انجام کارهای خوبی هستیم و دوست داریم به فوتبال ایران کمک کنیم.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه