| کد مطلب: ۱۱۲۱۲۲۸
لینک کوتاه کپی شد

شهردار منطقه ۱۲ در سومین جلسه قرارگاه آسیب‌های اجتماعی منطقه اعلام کرد:

بهبود روند سامان بخشی آسیب های اجتماعی منطقه به نسبت سال های گذشته

شهردار منطقه ۱۲ در سومین جلسه قرارگاه آسیب‌های اجتماعی منطقه نسبت به بهبود وضعیت سامانبخشی آسیب‌های اجتماعی در منطقه به نسبت سال‌های گذشته خبر داد.

بهبود روند سامان بخشی آسیب های اجتماعی منطقه به نسبت سال های گذشته

آرمان ملی آنلاین - به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۲،وحید رضا انارکی محمدی در سومین جلسه قرارگاه آسیب‌های اجتماعی منطقه  که با حضور سید امیر حسین ساداتی معاون امور اجتماعی و فرهنگی، محمد جواد جلالی رئیس اداره آسیب‌های اجتماعی، شهرداران و مدیران اجتماعی نواحی برگزار شد، ضمن عرض تسلیت بابت به شهادت رسیدن رئیس جمهور و تیم همراه گفت: یکی از تاکیدات شهردار تهران در موضوع آسیب‌های اجتماعی ساماندهی معتادان متجاهر، کارتنخواب‌ها، متکدیان و کودکان کار است که این طرح با مشارکت شهرداران مناطق ۲۲گانه و معاونان امور اجتماعی و فرهنگی و خدمات شهری به صورت گسترده در شهر تهران از ابتدای امسال تا کنون اجرایی شده است.

وی با بیان اینکه در طول مدت زمان طی شده دو معاونت امور اجتماعی و فرهنگی و خدمات شهری منطقه ۱۲ با حداکثر توان در اجرای این طرح مشارکت داشته‌اند، افزود: با توجه به نگاه مدیریت شهری نسبت به حل معضل آسیب‌های اجتماعی در شهر تهران ضرورت دارد تا رئیس اداره آسیب‌های اجتماعی منطقه که مسئول قرارگاه نیز هست، نسبت به اجرای این طرح و بهبود کمی و کیفی کیفیت زندگی در قلب طهران از تمام ظرفیت خود استفاده کند.

شهردار منطقه ۱۲ ادامه داد: همچنین ضرورت دارد تا تمام گزارشات مربوط به اجرای این طرح به صورت مکتوب تهیه و آمار ساماندهی معتادان، کارتنخواب‌ها، متکدیان و کودکان کار نیز در اپلیکشن پویا که به این منظور توسط سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران تهیه شده، به روز رسانی و اطلاع رسانی شود.

وی  با تاکید بر اینکه در این دوره مدیریت شهری کارهای خوب و تاثیرگذاری در حوزه کاهش آسیب‌های اجتماعی در منطقه انجام شده است، بیان کرد: لازم است تا تمامی اقدامات انجام شده در این حوزه که نشان دهنده زحمات تمامی همکاران در دو حوزه امور اجتماعی و فرهنگی و خدمات شهری است، اطلاع رسانی شود.

انارکی محمدی با اشاره به اینکه تمامی تلاش های همکاران در ساماندهی معتادان متجاهر، کودکان کار، کارتنخواب‌ها و متکدیان باید اطلاع رسانی شود، یادآور شد: ضرورت دارد شهرداران نواحی اطلاعات کامل و دقیقی از آسیب‌های اجتماعی موجود در نواحی داشته باشند تا برای حل این معضلات برنامه‌ریزی‌های دقیقی انجام شده و نتایج این طرح‌ها و برنامه ها در رسانه‎‌ها منعکس شود.

وی در پایان تاکید کرد: در واقع وضعیت آسیب‌های اجتماعی در منطقه ۱۲ به نسبت قبل قابل قیاس نیست و بهبود کمی و کیفی در این حوزه نتیجه زحمات تمامی همکاران در دو معاونت امور اجتماعی و فرهنگی و همچنین خدمات شهری است.

 

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار