| کد مطلب: ۱۱۱۷۶۱۲
لینک کوتاه کپی شد

پتروشیمی شیراز؛ نقش‌آفرین در توسعه پایدار استان فارس

مدیر اسبق طرح‌های N.P.C ، به نقش کلیدی پتروشیمی شیراز در توسعه استان فارس اشاره کرد و گفت : این مجموعه، که به عنوان مادر پتروشیمی‌های کشور شناخته می‌شود، اکنون تحت مدیریت یکی از برجسته‌ترین چهره‌های صنعتی کشور، مسیر توسعه را طی می‌کند.

پتروشیمی شیراز؛ نقش‌آفرین در توسعه پایدار استان فارس

آرمان ملی آنلاین - مهندس حیدرنیا، مدیر اسبق طرح‌های N.P.C، با دکتر محمدی، نماینده منتخب فسا، دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار، مهندس حیدرنیا به نقش کلیدی پتروشیمی شیراز در پیشبرد اهداف صنعتی و اقتصادی منطقه اشاره کرد و گفت: ما در پتروشیمی شیراز با همکاری تمامی مدیران عزیز و دلسوز گام‌های موثری در زمینه‌های مختلف از حوزه تولید، بازرگانی، صادرات، تدارکات و تأمین تجهیزات، منابع انسانی، طرح‌ها، امور حقوقی، امور مالی، آی‌تی، حراست و… برداشته ایم که اثرات آن در کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت مشخص تر خواهد شد.

مدیر اسبق طرح‌های N.P.C افزود: طرح‌ها در زمان فعلی، فعالانه و با سیاست‌ورزی مدوّن با کریستال ملامین، پروژه کیسه‌زنی و…در حال خلق جدیدی از بازار فروش صادراتی، کارآفرینی، توسعه نقاط قوت پتروشیمی شیراز در بین پتروشیمی‌ها بوده که اعتبار مالی این مجموعه را در طولانی مدت صعودی خواهد نمود.

دکتر محمدی در این نشست به نقش پتروشیمی شیراز در توسعه استان فارس اشاره نمود: این مجموعه، مادر پتروشیمی کشور بوده که در زمان فعلی دست یکی از مدیران خوب صنعت کشور است.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار