| کد مطلب: ۱۱۰۶۰۰۴
لینک کوتاه کپی شد

معاون مدیرعامل بانک توسعه تعاون در امور حقوقی و نظارت معرفی شد

در مراسمی با حضور مدیر عامل،رئیس هیات مدیره،اعضای شورای معاونین و روسای ادارات، سید امیرحسین موسوی به عنوان سرپرست معاونت مدیرعامل در امور حقوقی و نظارت بانک توسعه تعاون معرفی شد.

معاون مدیرعامل بانک توسعه تعاون در امور حقوقی و نظارت معرفی شد

آرمان ملی آنلاین - محمد شیخ حسینی،مدیر عامل بانک توسعه تعاون در این مراسم گفت: صادقانه،خالصانه و صمیمانه از زحمات جناب آقای ذوالفقاری که اکنون به درجه بازنشستگی نائل آمده اند تقدیر و تشکر می کنم.

وی افزود:مرور خاطرات همکاری با آقای ذوالفقاری بیانگر آن است که وی همواره گره از مشکلات باز می کرد و موانع را از سر راه همکاران بر می داشت.

شیخ حسینی ادامه داد:فعالیت جناب ذوالفقاری در حوزه های مالی و نظارتی موجب شده بود که توانایی های ایشان در پذیرش ریسک به حرکت رو به جلوی سازمان کمک کند.

وی با تقدیر از زحمات ذوالفقاری اعلام کرد: تلاش های ایشان نزد خداوند قادر حکیم ماجور خواهد بود.

رئیس هیات مدیره بانک توسعه تعاون نیز در این مراسم اعلام کرد:آقای ذوالفقاری جزو آن دسته از مدیرانی بود که باعلم و کتاب مانوس بود و این انس موجب شده بود که نتایج آن را در سبک و شیوه مدیریت ایشان شاهد باشیم.

وی ادامه داد:ذوالفقاری همچنین صاحب تالیفاتی است که خواننده را با تجربیات درونی و مدیریتی وی آشنا می کند.

حسن شریفی معاون مدیرعامل در امورعملیات بانکی هم در این نشست گفت: مهارت فنی،مهارت انسانی و مهارت ادراکی جزو ویژگی های یک مدیر موفق محسوب می شود و ذوالفقاری واجد این سه ویژگی بود.

کریم میرزاخانی،معاون مدیرعامل در امور استان ها و بازاریابی نیز با اشاره به سابقه همکاری با ذوالفقاری گفت:یکی از حسن های بازرس این است که سایه اش سنگین باشد و ذوالفقاری واجد این ویژگی بود.ویژگی مثبت دیگر ذوالفقاری این بود که از حوزه تخصصی خود خارج نشد.

شهرام بخشا،معاون مدیر عامل در امور برنامه ریزی و فناوری اطلاعات نیزذوالفقاری را به لحاظ علمی و فنی و معرفتی جزو وزنه های سنگین بانک محسوب برشمرد.

محمد ذوالفقاری، معاون سابق مدیرعامل در امور حقوقی و نظارت بانک توسعه تعاون نیز در این مراسم گفت:سعی کردم در طول خدمت تعامل و همکاری را جزو اولویت های خود قرار دادم.

وی افزود:در طول خدمت در صندوق تعاون و بانک توسعه تعاون بین دو حوزه پارادوکسیکال فعالیت کردم.در حوزه مالی سرعت حرف اول را می زند و در حوزه نظارت نیاز به سعه صدر و تامل وجود دارد اما تلاش کردم در دوره خدمت همواره بین این دو ساحت تعادل برقرار کنم.

در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس توسط مدیر عامل بانک توسعه تعاون از تلاش های محمد ذوالفقاری تقدیرو با تقدیم حکمی، سید امیر حسین موسوی با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت امور حقوقی و نظارت بانک توسعه تعاون منصوب شد.

موسوی پیش از این مدیر امور حقوقی معاونت امور حقوقی ونظارت،بازرس ویژه مدیر عامل، مشاور مدیر عامل در امور مجلس، رییس گروه تطبیق قوانین و مقررات موضوعه کمیته ریسک و تطبیق بانک توسعه‌ تعاون، رییس اداره حقوقی و امور مجلس دانشگاه پیام نور و رییس اداره کارگزینی دانشگاه پیام نور بوده است.

 

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار