| کد مطلب: ۱۰۶۶۶۷۱
لینک کوتاه کپی شد

پل شقایق آماده بهره برداری شد

شهردار منطقه2 گفت: با تکمیل و بهره برداری از پل شقایق و اتصال بلوار ایثارگران به خیابان شقایق، ترافیک میدان بهرود و معابر منتهی به این محدوده ساماندهی می شود.

پل شقایق آماده بهره برداری شد

آرمان ملی آنلاین - به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه2 ، مهدی صالحی با اشاره به اینکه میدان بهرود، به دلیل وجود مراکز تفریحی، تجاری و همچنین پارک ژوراسیک، هتل اسپیناس و... با حجم سفرهای شهری مواجه بوده و همین مسئله بارترافیکی را در این محدوده موچب شده است، افزود: پس از انجام طرح‌های مطالعاتی و کارشناسی شده، پل شقایق با هدف توزیع صحیح بار ترافیکی میدان بهرود، بلوار شقایق، خیابان ایثارگران شمالی و بزرگراه یادگار امام(ره) احداث شد.

وی با اشاره اینکه  هتل اسپیناس پالاس در طول سال میزبان مهمانان و گردشگران  داخلی و خارجی زیادی  است گفت: با بهره برداری از این پل که موجب  روانسازی ترافیک در این محدوده می شود ،علاوه بر تامین رضایت شهروندان ساکنین محله بهرود، موجب رضایت  گردشگران نیز شود

وی با بیان اینکه با بهره برداری از این پل ، بلوار شقایق به خیابان ایثارگران متصل می‌شود گفت: درحال حاضر راه ارتباطی معابر محدوده میدان بهروداز طریق بلوار پیام انجام می شود و با احداث این پل علاوه بر تسهیل در دسترسی به پارک ژوراسیک و هتل اسپیناس، کاهش گردش‌های اضافی در محدوده بلوار شقایق، کاهش زمان سفر و مصرف سوخت را به دنبال دارد.

شهردار منطقه 2 گفت: پل شقایق به طول ۳۰‌متر و عرض ۳۳‌متر بر روی کانال بهرود طراحی شده و در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد.

.به گفته صالحی احداث 200 متر مسیر دسترسی، اصلاح هندسی انتهای بلوار شقایق و خیابان ایثارگران در محدوده اتصال به پل و نیز احداث 200 متر طول دیوار وزنی با ارتفاع 3 متر از دیگر اقدامات اچرایی این پروژه است.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار