| کد مطلب: ۱۰۶۶۴۸۶
لینک کوتاه کپی شد

بیمه ملت به مرز 16 هزار میلیارد ریال رسید/ پرتفوی کم‌ریسک با نسبت خسارت پایین

بیمه ملت با ثبت حق بیمه تولیدی 343 میلیارد تومانی در مرداد ماه، مجموع حق بیمه تولیدی خود را در سال 1402 به مرز 16 هزار میلیارد ریال رساند.

بیمه ملت به مرز 16 هزار میلیارد ریال رسید/ پرتفوی کم‌ریسک با نسبت خسارت پایین

آرمان ملی آنلاین -حق بیمه تولیدی بیمه ملت تا پایان مرداد به 16 هزار میلیارد ریال رسید. گزارش فعالیت ماهانه منتهی به 31 مرداد 1402 این شرکت که روز گذشته در سامانه کدال منتشر شد، نشان می‌دهد حق بیمه تولیدی بیمه ملت در مرداد ماه به ۳,۴۳۲,۳۹۷ میلیون رسیده است که نسبت به مرداد ماه سال گذشته، 39 درصد افزایش پیدا کرده است.

حق بیمه تولیدی این شرکت تا پایان مرداد ماه سال 1402 نیز به ۱۵,۹۹۷,۳۶۱ میلیون ریال رسیده است که در مقایسه با سال گذشته، افزایش 69 درصدی داشته است.

اما با وجود افزایش افزایش 69 درصدی پرتفوی، رشد خسارت پرداختی این شرکت عددی بسیار کمتر را نشان می‌دهد. بیمه ملت در 5 ماهه ابتدایی سال، ۸,۰۶۷,۵۲۶ میلیون ریال خسارت پرداخت کرده و نسبت خسارت این شرکت را در 5 ماهه ابتدایی سال، روی عدد 50 نگه داشته است.

 به گزارش آرمان ملی آنلاین به نقل از باشگاه بیمه‌گران،این آمار نشان می‌دهد بیمه ملتی‌ها در جذب پرتفوهای کم‌ریسک و کنترل خسارت، عملکرد موفق گذشته خود را تکرار کرده‌اند.

 

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار