| کد مطلب: ۱۰۶۳۷۸۴
لینک کوتاه کپی شد

در مقایسه با مدت مشابه سال قبل به ثبت رسید؛

عملکرد موفق شرکت آهن و فولاد ارفع در چهار ماهه نخست سال ۱۴۰۲

شرکت آهن و فولاد ارفع در ۴ ماهه نخست سال جاری جهش درآمد فروش صادرات و تولید را تجربه کرده است و از حیث تمامی شاخصهای تولید و ،فروش عملکرد موفقی داشته است.

عملکرد موفق شرکت آهن و فولاد ارفع در چهار ماهه نخست سال ۱۴۰۲

آرمان ملی آنلاین - شرکت آهن و فولاد ارفع با رشد ۶۰ درصدی درآمد فروش و جهش در حجم تولید و صادرات، عملکرد موفقی در چهار ماهه نخست سال جاری داشته است.

با رشد ۶۰ درصدی درآمد فروش، شرکت موفق شد مبلغ ۶۵۱۸ میلیارد تومان به عنوان درآمد فروش محصولات خود را به دست آورد که نشان‌دهنده رشد قابل توجه و پررنگ این شرکت می‌باشد.

همچنین، در حوزه تولید نیز موفقیت‌های چشمگیری را به دست آورد. حجم تولید آهن اسفنجی با رشد ۱۵٫۴ درصدی به ۴۲۵،۲۴۳ تن و حجم تولید شمش فولادی با رشد ۹٫۳ درصدی به ۳۱۱،۶۶۰ تن افزایش یافت. این افزایش نشان‌دهنده کارآمدی بخش تولید و تلاش‌های فراوان کارکنان این شرکت می‌باشد.

همچنین، در زمینه فروش محصولات، شرکت آهن و فولاد ارفع با رشد ۷٫۴ درصدی در حجم فروش شمش فولادی که به ۲۹۷،۷۴۰ تن رسید، عملکرد قابل قبولی داشته است.

علاوه بر این، حجم صادرات شمش فولادی نیز با رشد ۴۷ درصدی به ۱۴۴،۸۶۵ تن افزایش یافته است که نشان می‌دهد شرکت بازارهای جدیدی را هم به خوبی درک کرده و توانسته است به نقاط جدیدی صادرات داشته باشد.

به این ترتیب، شرکت آهن و فولاد ارفع با عملکرد موفقی در تمامی شاخص‌های تولید و فروش، به عنوان یکی از برترین شرکت‌های صنعتی در کشور، می‌تواند در پیشبرد اهداف خود و تحقق رشد و توسعه صنعت آهن و فولاد نقش موثری ایفا کند.

 

 

 

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار