| کد مطلب: ۱۱۲۲۸۶۱
لینک کوتاه کپی شد

درویش تکلیف اوسمار را مشخص کرد

درویش، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس هیچ تصمیمی برای تغییر مبلغ مورد درخواست مرد برزیلی و اعطای زمان بیشتر برای فکر به تمدید قراردادش را ندارد.

درویش تکلیف اوسمار را مشخص کرد

به گزارش آرمان ملی آنلاین، باشگاه پرسپولیس در حالی همچنان منتظر تعیین تکلیف آخرین وضعیت سرمربی خود است که اوسمار ویه‌را تا پنجشنبه هفته جاری از رضا درویش فرصت فکر کردن خواسته است.

سرمربی برزیلی سرخپوشان در نیم فصل دوم از لیگ بیست و سوم که توانست با تفکراتی فنی‌اش نهمین جام قهرمانی لیگ برتر را به ویترین سرخ‌ها اضافه کند پس از دریافت تمام و کمال پول قراردادش خواهان افزایش مبلغ آن شد که درویش هم آن را پذیرفت تا پیشنهاد ۵۵۰ هزار دلاری به همراه آپشن‌های ارزی قهرمانی بدهد.

اوسمار که رضایت کامل از مبلغ تمدید قراردادش پیدا کرد بحث خانوادگی را برای بستن قرارداد مطرح کرد که این فرصت هم تا دو روز دیگر به پایان می‌رسد.

این در حالی است که مدیرعامل باشگاه پرسپولیس امروز تصمیم دارد با هیأت مدیره باشگاه و مدیران یکی از بانک‌های عامل جلسه‌ای برگزار کرده و تصمیم نهایی خود را اتخاذ کند.

درویش به هیچ وجه حاضر نیست رقم و زمان بیشتری در اختیار ویه‌را بدهد. از این رو در صورتیکه این مربی تا پنجشنبه اعلام به عدم پذیرش قرارداد با پرسپولیس نکند آنها سراغ گزینه‌های دیگر می‌روند.

باید دید ویه را از فرصت ۴۸ سشاعته خود برای ماندن در پرسپولیس استفاده خواهد کرد یا تصمیمی دیگری برای اینده کاری اش می‌گیرد که برنامه‌های باشگاه پرسپولیس را نیز تحت تأثیر خود قرار خواهد داد.

 

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار