| کد مطلب: ۱۱۲۱۰۰۶
لینک کوتاه کپی شد

اورونوف رفتنی شد!

پس از درخشش اوستون اورونوف بازیکن ازبکستانی تیم پرسپولیس در این باشگاه حالا این فوتبالیست مشتری‌های تازه‌ای پیدا کرده است.

 اورونوف رفتنی شد!

به گزارش آرمان ملی آنلاین، اوستون اورونوف بازیکن ازبکستانی تیم پرسپولیس که تا پایان فصل آینده لیگ برتر با این باشگاه قرارداد دارد حالا با پیشنهادات مطلوبی از سوی تیم‌های حوزه خلیج فارس مواجه شده است.

فوتبالیست پابه توپ، دریبل زن، گلزن و باهوش تیم پرسپولیس که عضو تیم ملی کشور ازبکستان نیز است این روزها با دو پیشنهاد مطلوب از لیگ برتر امارات و قطر مواجه شده که این احتمال وجود دارد با پرداخت حق انتقال این بازیکن پرسپولیس، اورونوف فصل آینده در یکی از این تیم‌ها توپ بزند.

از سوی دیگر مدیران باشگاه پرسپولیس از چندی قبل پس از درخشش او، طی جلساتی با مدیر برنامه این بازیکن تقاضای تمدید قرارداد این فوتبالیست تا پایان لیگ برتر بیست‌وپنجم را نیز به وی ارائه کرده‌اند.

آخرین خبرها از این بازیکن و مدیر برنامه‌اش حاکی از آن است که این موضوع به شدت از سوی اوستون اورونوف تاکید شده که دوست دارد در ایران و تیم پرسپولیس حضور داشته باشد و فوتبالش را در این تیم پرطرفدار ایرانی ادامه بدهد اما این به میزان پیشنهادات مالی رسیده از باشگاه‌های حوزه خلیج فارس نیز بستگی خواهد داشت.

نکته حائز اهمیت این است که فعلا دست بالا در اختیار باشگاه پرسپولیس است چرا که این بازیکن تا سال آینده طرف قرارداد این تیم است اما ظاهرا مبلغی برای فسخ قرارداد این بازیکن تعیین شده که باشگاه‌های خواهان او در صورت پرداختش می‌توانند اوستون اورونوف را به خدمت بگیرند.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار