| کد مطلب: ۱۱۲۰۸۶۹
لینک کوتاه کپی شد

استوری معنادار این استقلالی/ بوی خداحافظی می آید؟

محمد دانشگر با انتشار یک استوری از شماره پیراهنش و قاب‌هایی از خاطراتش در اردوی طلایی‌پوشان به نظر قصد خداحافظی با سپاهانی‌ها را دارد.

استوری معنادار این استقلالی/ بوی خداحافظی می آید؟

به گزارش آرمان ملی آنلاین ؛ محمد دانشگر چند ماه پس از قهرمانی شیرین با آبی ‌پوشان تهرانی در حالی که هواداران استقلال به هیچ وجه انتظار جدایی او را نداشتند، به یکباره خبر انتقالش به سپاهان منتشر شد تا یکی از جنجالی‌ترین نقل و انتقالات لیگ بیست و دوم را به خودش اختصاص بدهد.

تصویری از محمد دانشگر در تمرین روز پنج شنبه طلایی پوشان اصفهانی.

دانشگر طی دو سال اخیر یکی از مهره‌های کلیدی سپاهان بوده و مورایس همیشه با احترام خاصی درباره تعصب و ویژگی‌های فنی دانشگر صحبت کرده است، اما حالا به نظر می‌رسد مدافع برازجانی 30 ساله سپاهان تصمیم خود را گرفته و قصد دارد با پایان قرارداد دو ساله‌اش از اردوی طلایی پوشان اصفهانی جدا شود.

دانشگر برای خداحافظی عکسی به نشانه قدردانی از هواداران سپاهان با شماره 58 در استوری اینستاگرام خود منتشر کرده و در لابلای این شماره قاب‌هایی از لحظات خاطره‌انگیز خود با طلایی پوشان اصفهانی نشانده است؛ قاب‌هایی از حضور دانشگر در تمرینات و مسابقات مهم طلایی‌پوشان طی دو سال گذشته.

این استوری که چند ایموجی نیز تکمیل شده و مهم‌ترین آن ایموجی خداحافظی است، به نظر از پایان حضور دو ساله دانشگر در اصفهان خبر می‌دهد که از همین حالا با واکنش منفی هواداران سپاهان و نگرانی آنها از جدایی یکی از کلیدی‌ترین بازیکنان تیم مواجه شده است.

گفتنی است دانشگر در حالی این استوری را در فاصله یک روز تا آخرین دیدار فصل طلایی پوشان منتشر کرده که طی هفته‌های اخیر و پس از پایان مصدومیت نتوانسته به ترکیب اصلی برگردد و سیاوش یزدانی و هادی محمدی دو زوج قلب خط دفاعی سپاهان در بازی‌های هفته‌های گذشته لیگ برتر و جام حذفی بوده‌‎‌اند.

استوری دانشگر

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار