| کد مطلب: ۱۱۱۹۲۳۶
لینک کوتاه کپی شد

اقدام عجیب نساجی در آستانه بازی حساس با استقلال

اعضای تیم استقلال از اقدام عجیب نساجی در آستانه بازی جمعه متعحب شدند.

 اقدام عجیب نساجی در آستانه بازی حساس با استقلال

به گزارش آرمان ملی آنلاین، در شرایطی که حادثه برای بالگرد رئیس جمهور و همراهانش موجب شد تا وزارت ورزش و سازمان لیگ مسابقات لیگ برتر را چند روز به تعویق بیندازند اما یک اقدام نساجی باعث تعجب اعضای تیم استقلال شد.

شاگردان الهامی روز یکشنبه تهران را به مقصد ساری ترک کردند تا یک روز زودتر در قائمشهر تمرین کنند و برای بازی سه شنبه آماده شوند اما با لغو بازی سه شنبه، اعضای تیم نساجی دوشنبه عصر به تهران بازگشتند و در تهران تمرینات خود را دنبال کردند. این در حالی است که اعضای نساجی دوباره امروز عازم ساری شده و سومین پرواز خود را برای یک مسابقه تجربه می‌کنند. شاگردان الهامی بعد از بازی با استقلال دوباره به تهران باز خواهند گشت. همین موضوع باعث تعجب اعضای استقلال شد که چرا تیم نساجی که میزبان بازی است به تهران بازگشته و دوباره قصد دارد راهی قائمشهر شود.

این اتفاق در حالی رخ داده که آلومینیوم اراک چند روز قبل برای جام حذفی به یزد رفت و بعد از بازی عازم کرمان شد و با وجود لغو بازی این تیم در همان استان کرمان باقی ماند تا برای بازی با گل گهر آماده شود. در واقع آلومینیومی‌ها نزدیک به ۷ روز است که در کرمان حضور دارند و به اراک برنگشته اند.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار