| کد مطلب: ۱۱۱۸۲۵۵
لینک کوتاه کپی شد

سونامی بزرگتر در پرونده «فساد در فدراسیون فوتبال»

ماجرای پرونده فساد در فوتبال همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد ابعاد گسترده‌ فراوانی دارد که با تحقیقات دستگاه قضایی و بررسی‌های ویژه هر روز این پرونده به روزرسانی می‌شود تا بخش‌های جدیدی از این فاجعه بزرگ برای افکارعمومی نمایان شود.

سونامی بزرگتر در پرونده «فساد در فدراسیون فوتبال»

به گزارش آرمان ملی آنلاین،  ماجرای پرونده فساد در فوتبال همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد ابعاد گسترده‌ فراوانی دارد که با تحقیقات دستگاه قضایی و بررسی‌های ویژه هر روز این پرونده به روزرسانی می‌شود تا بخش‌های جدیدی از این فاجعه بزرگ برای افکارعمومی نمایان شود.

در تازه‌ترین اتفاق مرتبط با این پرونده پنجشنبه هفته گذشته دو نفر از مسئولان ارشد فدراسیون فوتبال که ابهاماتی در خصوص فعالیت آنها در این ماجرا وجود داشت از مسئولیت خود استعفا کردند تا به نوعی استارت برکناری‌ها و خداحافظی‌ها در سئول جنوبی کلید بخورد.

هرچند رسانه رسمی فدراسیون فوتبال از لفظ برکناری برای خداداد افشاریان و سهیل مهدی استفاده نکرد و تأکید داشت این دو نفر داوطلبانه استعفا کردند اما برای افکارعمومی کاملاً روشن بود که آنها به واسطه اتفاقات مرتبط با پرونده فساد در فوتبال و حرف‌ و حدیث‌های مرتبط با این موضوع انصراف دادند و حالا برای عادی‌سازی فضا ادعا دارند خود علاقه‌ای به ادامه فعالیت در مدیریت فوتبال نداشتند.

اما گفته می‌شود کناره‌گیری این دو نفر پایان قصه نخواهد بود، بلکه نفرات دیگری هم بزودی همانند خداداد افشاریان و سهیل مهدی از حضور در فوتبال کنار خواهند رفت، گمانه‌زنی‌های زیادی در خصوص احتمال خداحافظی قریب‌الوقوع برخی مهره‌های کلیدی در سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال وجود دارد که به دلیل عدم قطعیت نمی‌توان به اسامی آنها اشاره مستقیم داشت اما به نظر می‌آید تعداد نفراتی که مجبور به استعفا خواهند شد بیش از 10 نفر است که در میان آنها نام چهره‌های شناخته شده نیز به چشم می‌خورد.

یک مقام آگاه در این خصوص می‌گوید: «از آنجا که تحقیقات این پرونده در حال انجام است و نهادهای نظارتی و ضابطان قوه قضائیه در حال پیگیری دقیق و جمع‌آوری اطلاعات لازم در این خصوص هستند به هیچ عنوان مجوزی برای اطلاع‌رسانی وجود ندارد اما قطعاً داستان به اینجا ختم نخواهد شد بلکه این پرونده ابعاد گسترده‌تری دارد که در روزهای آینده زوایای جدیدی از آن نمایان خواهد شد

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار