| کد مطلب: ۱۱۱۷۹۹۲
لینک کوتاه کپی شد

یک برتری مهم پرسپولیس نسبت به استقلال برای هفته پایانی

پرسپولیس درسه هفته پایانی یک برتری مهم نسبت به استقلال دارد.

یک برتری مهم پرسپولیس نسبت به استقلال برای  هفته پایانی

به گزارش آرمان ملی آنلاین، تنها ۳ هفته از لیگ باقی مانده و کورس جذاب و هیجان انگیز پرسپولیس و استقلال همچنان ادامه دارد. استقلال یک امتیاز از رقیب سنتی بیشتر دارد و روی کاغذ شاگردان نکونام شانس بیشتری برای قهرمانی دارند. با این حال در ۳ هفته پایانی پرسپولیس در یک زمینه برتری محسوسی نسبت به استقلال دارد. استقلال این هفته در قائمشهر به مصاف نساجی خواهد رفت و نمی تواند خیلی روی حمایت هوادارانش حساب باز کند.

بدون شک جو ورزشگاه وطنی به ضرر استقلال خواهد بود و نساجی حامیان بیشتری خواهد داشت. بعد از آن استقلال در تهران به مصاف گل گهر خواهد رفت و طبیعتا در این بازی ورزشگاه یکدست آبی ها خواهد شد. در هفته پایانی هم استقلال باید در یک بازی بدون تماشاگر به مصاف پیکان برود. پرسپولیس برخلاف استقلال در دو بازی از ۳ دیدار باقی مانده باید در ورزشگاه آزادی بازی کند و به مصاف استقلال خوزستان و مس رفسنجان خواهد رفت.

دو بازی که پرسپولیس می تواند حمایت حداکثری هوادارانش را داشته باشد. تنها بازی بیرون از خانه قرمزها هم در قزوین مقابل شمس آذر خواهد بود که در آن بازی هم پرسپولیسی ها می توانند امیدوار باشند که جو ورزشگاه به نفع آن ها خواهد بود و شمس آذر تیمی نیست که بتواند ورزشگاه را به سود خودش پر کند. از همین رو پرسپولیس برتری محسوسی نسبت به رقیب سنتی در این زمینه دارد و می تواند با کمک هوادارانش ورق را به سود خودش برگرداند.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار