| کد مطلب: ۱۱۱۷۰۶۱
لینک کوتاه کپی شد

رکوردی که فقط نکونام به آن می‌رسد!

فصل جاری لیگ برتر ایران بالا و پایین زیادی داشته و استقلال قطعا تیمی رویایی نیست اما به واسطه تداوم در کسب نتایج خوب و نباختن در بازیهای بسیار، در حال حاضر در رده اول جدول رده بندی لیگ برتر است و نزدیکترین تیم به شکستن یک رکورد تاریخی محسوب می شود.

رکوردی که فقط نکونام به آن می‌رسد!

به گزارش آرمان ملی آنلاین به نقل از خبر آنلاین؛ در سال 1401 استقلال تهران با کسب 68 امتیاز که البته 2 امتیازش به خاطر برد انضباطی برابر گل گهر سیرجان بود، رکورد تاریخ لیگ فوتبال ایران را شکست. استقلال آن سال در شرایط عادی با 66 امتیاز هم قهرمان می شد اما تساوی 0-0 این تیم برابر گل گهر به برد 3-0 انضباطی بدل شد.

امروز استقلال 57 و پرسپولیس 56 امتیاز دارند. پرسپولیس در بهترین شرایط می تواند 12 امتیاز گرفته، با رکورد استقلال سال 1401 مساوی کند و تنها استقلال است که می تواند با 4 برد متوالی به امتیازی برسد که هیچ تیمی در تاریخ لیگ فوتبال کشورمان موفق نشده کسب کند.

استقلال در صورت برد در 4 بازی آینده، 69 امتیاز به دست خواهد آورد. امتیازی که تیمهای لیگ ایران چه با حضور 16 تیم و چه با حضور 18 تیم هیچگاه به آن دست پیدا نکرده اند. لیگ برتر ایران در 4 هفته پایانی می تواند شاهد روزهای پرحادثه زیادی باشد اما به هر حال اگر قرار به ثبت رکوردی در تاریخ لیگ باشد، این رکورد تنها توسط تیم استقلال شکسته خواهد شد.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار