| کد مطلب: ۱۱۱۶۰۶۸
لینک کوتاه کپی شد

نامه تاج به وزیر ورزش/ورزشگاه‌ها هوشمند می‌شوند

مهدی تاج با ارسال نامه‌ای به وزیر ورزش، از تمهیدات این فدراسیون برای فصل آینده لیگ برتر خبر داد.

نامه تاج به وزیر ورزش/ورزشگاه‌ها هوشمند می‌شوند

به گزارش آرمان ملی آنلاین به نقل از ورزش سه؛ لیگ بیست و سوم به هفته‌های پایانی خود نزدیک شده است و فدراسیون فوتبال نیز از اکنون در تلاش برای برگزاری هر چه بهتر لیگ بیست و چهارم در فصل آینده است.

در همین خصوص، رییس فدراسیون فوتبال در نامه‌ای به وزیر ورزش وجوانان، از تمهیدات این فدراسیون برای فصل آینده لیگ برتر خبر داد.

جناب آقای مهندس هاشمی
مقام عالی وزارت ورزش و جوانان

با سلام

احتراماً به استحضار می‌رساند، با عنایت به دستور حضرتعالی مبنی بر ساماندهی فرهنگی برگزاری رقابت‌های لیگ برتر و در پی آن تشکیل کارگروه مربوطه در فدراسیون فوتبال با حضور مسئولان مرتبط و مراجع ذیربط، مقرر گردید الزامات و مقررات بالادستی درحوزه برگزاری مسابقات در فصل آتی به شرح ذیل به مرحله اجرا در بیاید؛
• تدوین و اجرای آیین نامه کانون هواداران باشگاه‌ها و رعایت الزامات مرتبط
• اختصاص بلیت مسابقات به خریداران بر اساس مشخصات هویتی و لزوم آماده‌سازی صندلی ورزشگاه‌ها توسط شرکت تجهیز بر اساس طی فرایند حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها به صورت هوشمند.

همچنین مطابق برنامه‌ریزی، جلسات هماهنگی کلیه مسابقات لیگ برتر در فصل آتی وفق قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا با حضور مسولان LOC و LMO در کلیه بازی ها به انجام خواهد رسید و گزارش‌ها به صورت برخط در سیستم مربوطه آپلود و به کمیته‌های ذیربط و ارکان قضایی ارسال تا متعاقباً در مهلت مقرر به فوریت اتخاذ تصمیم گردد.

بدیهی است در صورت عدم آماده سازی موارد صدر الاشاره امکان آغاز لیگ برتر در فصل جدید وجود نخواهد داشت و بر این اساس دستورات مساعد حضرتعالی، باعث تسهیل فرایند مرتبط خواهد بود.

لازم به ذکر است، در بازی‌های باقیمانده فصل جدید لیگ برتر به کلیه باشگاه‌ها ابلاغ شده که مسئولیت مربوط به هواداران خود را برعهده داشته باشند. همچنین تا حل مشکلات زیرساختی جهت حضور بانوان محترم، دو ورزشگاه تا اطلاع ثانوی امکان میزبانی از تماشاگران خانم را نخواهند داشت.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار