| کد مطلب: ۱۱۱۳۰۶۰
لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس قهرمان لیگ است

اسطوره باشگاه پرسپولیس مدعی است این تیم قادر خواهد بود با ادامه روند کنونی به عنوان قهرمانی دست یابد.

 پرسپولیس قهرمان لیگ است

به گزارش آرمان ملی آنلاین،  فرشاد پیوس با اشاره به روند سرخپوشان طی هفته‌های اخیر گفت: نمایش خوبی از تیم شاهد هستیم که همچنان امید را برای قهرمانی دوباره زنده نگه داشته است.

وی ادامه داد: پرسپولیس برابر نفت آبادان هم همان فوتبالی را ارائه داد که انتظارش را داشتیم و خوشبختانه کار در زمین حریف و برابر تیمی که برای نیفتادن می‌جنگد سخت نشد. نکته مثبت این بازی به نظرم گلزنی دانیال اسماعیلی‌فر بود. او طی هفته‌های اخیر عملکرد خوبی داشته است و توانسته تاثیر خوبی در تیم به جا بگذارد.

 اسطوره سرخ‌ها درباره حواشی شکل گرفته درباره دانیال اسماعیلی‌فر بعد از این بازی گفت: دانیال را نه الان که قبل از حضورش در پرسپولیس هم می‌شناختم. او بازیکن مودب و بااخلاقی است. مسئولان برگزاری بازی باید شرایطی را فراهم کنند که بازیکنان تحت فشار این‌چنینی قرار نگیرند و کار علیه آنها نشود.

پیوس دربراه بحث داوری شکل گرفته طی هفته‌های اخیر نیز گفت: داوران خوبی داریم و هرچند از حیث امکانات داوری و شرایط مالی این قشر از فوتبال روز دنیا عقب هستیم اما در نهایت در حد توان عملکرد خوبی داشته‌اند. اشتباهات برای همه تیم‌ها شکل گرفته و یک روز یک تیم سود برده و روز دیگر تیم دیگری. اینکه تیمی که سود برده در آن روز به تمجید داور می‌پردازد و روز دیگر که اشتباه علیهش شده همه چیز را به هم ربط می‌دهد زیبنده نیست. امیدوارم اشتباهات کم و کمتر شود تا ماحصل تلاش تیم‌ها در بازی‌ها به نتیجه برسد.

آقای گل اسبق پرسپولیس درباره شانس قهرمانی این تیم نیز گفت: هر دو تیم بازی‌های سختی دارند. مسلما کار برای پرسپولیس سخت‌تر است اما هیچ چیز تمام شده نیست و مطمئن هستم که در صورت تداوم روند نتیجه‌گیری و پیروزی‌ها، آنها قادر خواهند بود بار دیگر به قهرمانی برسند و این استقلال امتیاز از دست خواهد داد.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار