| کد مطلب: ۱۱۱۳۰۵۸
لینک کوتاه کپی شد

۵ بازیکن استقلال که اصلا تعویض نمی شوند

استقلال روی نیمکت با کمبود مهره مواجه است و مهره‌های تعویضی استقلال بعد از ورود به ترکیب تیم نمی‌توانند صلابت استقلال را حفظ کنند.

۵ بازیکن استقلال که اصلا تعویض نمی شوند

به گزارش آرمان ملی آنلاین، استقلال روی نیمکت با کمبود مهره مواجه است و مهره‌های تعویضی استقلال بعد از ورود به ترکیب تیم نمی‌توانند صلابت استقلال را حفظ کنند.

 جواد نکونام هم در ابتدای فصل و هم در تعطیلات زمستانی تلاش زیادی کرد که بازیکنان موثری را به ترکیب تیم اضافه کند اما باشگاه موفق به خرید آنها نشد. در ماه‌های اخیر مصدومیت مهدی مهدی پور، کوین یامگا، رافائل سیلوا و آرمین سهرابیان شرایط را برای استقلال سخت‌تر کرده است و در بازی با شمس آذر هم استقلال بعد از تعویض‌هایش دو گل از تیم حرف خورد و دقایق پایانی را با استرس به پایان برد.

این اتفاق شاید منجر به این تصمیم شود که سرمربی تیم استقلال در بازی‌های آتی از جمله دیدار با تراکتور دست به تعویض‌های کمتری بزند و دست کم از هر ۵ تعویض خود در جریان بازی استفاده نکند.

استقلال در جذب بازیکن این فصل موفق نبوده است تا جایی که باشگاه به دلیل ناکامی در جذب مهره‌های مد نظر سرمربی تیم استقلال عنوان کرد با هر نتیجه ای در لیگ برتر از این مربی حمایت خواهد کرد.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار