| کد مطلب: ۱۱۰۶۵۷۹
لینک کوتاه کپی شد

افشاگری سید جلال حسینی از اتفاقات پرسپولیس

جلال حسینی گفت: علی نعمتی واقعا مدافع خوبی است و لیاقت حضور در پرسپولیس را دارد.

افشاگری سید جلال حسینی از اتفاقات پرسپولیس

یه گزارش آرمان ملی آنلاین به نقل از خبرآنلاین؛ سید جلال حسینی کاپیتان سابق تیم پرسپولیس در آخرین مصاحبه خود گفت:« بازی کردن حسی دارد که حتی مربی و سرمربی شدن ندارد. حالا ولی به عنوان مربی فعالیت می‌کنم و تلاش می‌کنم در این عرصه بیشتر یاد بگیرم. واقعا مربیگری با بازی کردن دو دنیای متفاوت است. برای موفقیت در مربیگری شما باید هر روز چیزهای جدید یادبگیری و برنامه داشته باشی.»

به نقل از خبر ورزشی سید جلال در مورد وارد شدن به دنیای مربیگری گفت:«الان خیلی زود است به سرمربی شدن فکر کنم و تازه اول راه مربیگری هستم. خوشبختانه در این دو سال هم با یحیی گل‌محمدی کار کردم و هم اوسمار و از تجربیات هر دو نفر استفاده کردم. این به من انگیزه می‌دهد تا بیشتر تلاش کنم و بیشتر به فکر یاد گرفتن باشم. من روی سرمربیگری به عنوان شغل حساب باز کردم و امیدوارم مثل دوران بازیگری، در مربیگری هم موفق باشم. واقعا اینطور نیست که بخواهم نظم رختکن را کنترل کنم. بازیکنان ما آنقدر باتجربه هستند که دیگر نیازی به مسئله نباشد. خود بازیکنان می‌دانند چطور نظم تیم و رختکن را کنترل کنند. البته بعضی مواقع حواشی و سختی‌هایی پیش می‌آید که همه باهم آن را کنترل می‌کنیم. در کل من مربی پرسپولیس هستم. به هرحال در تیم‌های بزرگ همیشه حاشیه وجود دارد اما بچه‌های ما می‌توانند خودشان هر حاشیه‌ای را کنترل کنند.»

وی در ادامه گفت:«اصلا مهم نیست که شماره ۴ آرشیو شد یا نه، مهم فقط پرسپولیس و هوادارانش است. خوشحالم که سال‌ها با این شماره توانستم برای پرسپولیس و هوادارانش بازی کنیم. هم لوکادیا و هم نعمتی لایق پوشیدن این شماره بودند و از این بابت خوشحالم. علی نعمتی واقعا مدافع خوبی است و لیاقت حضور در پرسپولیس را دارد.»

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار