| کد مطلب: ۱۰۹۵۲۹۳
لینک کوتاه کپی شد

لحظات احساسی محمد محبی و قائدی بعد از برد ژاپن/ عکس

مهدی قایدی و محمد محبی دو رفیق صمیمی که سال‌ها در کنار هم فوتبال بازی‌کردند ستاره‌های تیم ملی در جام ملت‌ها هستند.

لحظات احساسی محمد محبی و قائدی بعد از برد ژاپن/ عکس

به گزارش آمان ملی آنلاین به نقل از رورزش سه، مهدی قایدی و محمد محبی رفاقت دیرینه با یکدیگر دارند و از کودکی در کنار یکدیگر فوتبال بازی کرده‌اند و یک فصل هم در کنار هم برای استقلال گل‌های زیادی به ثمر رساندند و حالا در پیراهن ملی عصای دست امیر قلعه نویی در جام ملت‌های آسیا بوده‌اند.

o51ufjlc

امیر قلعه نویی دو بازیکن تکنیکی با قابلیت‌های متفاوت دارد که نسبت به شرایط مسابقه آنها را به میدان می‌فرستند، مهدی قایدی در بازی‌هایی که تیم ملی میل هجوم بیشتری دارد به میدان می‌رود و محمد محبی زمانی در ترکیب قرار می‌گیرد که پرس و دوندگی بالا هم در دستور کار قرار دارد.

مهدی قایدی در بازی مقابل فلسطین و هنگ کنگ گلزنی کرد و در اکثر مسابقات جام ملت‌ها جای خود را به محمد محبی می‌داد و از طرفی دیگر محمد محبی فرصت حضور ثابت در میدان را نداشت و در بازی حساس مقابل ژاپن در ترکیب اصلی قرار گرفت.

محبی گل تساوی ایران را به ثمر رساند و در جریان مسابقه هم عملکرد خوبی از خودش به نمایش گذاشت، مهاجم تیم ملی پس از گلزنی خوشحالی خود را با مهدی قایدی تقسیم کرد و پیش از این هم مهدی قایدی پس از گلزنی به سمت محبی رفته بود و خوشحالی مشترکی انجام داده بودند.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار