| کد مطلب: ۱۰۷۷۹۷۸
لینک کوتاه کپی شد

باخت نوجوانان ایران در پنالتی‌ها به مراکش

ملی‌پوشان ایران در ضربات پنالتی مقابل مراکش به پایان کارشان در جام جهانی نوجوانان رسیدند.

باخت نوجوانان ایران در پنالتی‌ها به مراکش

تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران با شکست برابر مراکش در ضربات پنالتی از صعود به مرحله یک هشتم نهایی بازماند.

تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران در بازی دور یک هشتم نهایی جام جهانی زیر ۱۷ سال اندونزی از ساعت ۱۵:۳۰ امروز به مصاف مراکش رفت و با نتیجه یک بر یک به تساوی دست یافت و در نهایت در ضربات پنالتی شکست خورد.

شاگردان حسین عبدی در وقت‌های معمولی به تساوی یک بر یک دست پیدا کردند. این دیدار پس از تساوی به ضربات حساس پنالتی رفت که ایران با نتیجه ۴-یک شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت تا رویای تیم حسین عبدی در همین مرحله به پایان برسد.

در خلال ضربات پنالتی یکی از ملی‌پوشان در حالی که همه چیز پایاپای دنبال می‌شد، پنالتی خود را چیپ زد که توپ از بالای دروازه بیرون رفت و در ادامه سومین ضربه هم از دست رفت و مراکش هر چهار پنالتی خود را گل کرد.

ایران یک - مراکش یک (پیروزی مراکش در ضربات پنالتی با حساب ۴-۱)

گل‌: اسماعیل قلی زاده دقیقه ۷۳ برای ایران - نسیم عزاوزی دقیقه ۴+۹۰ برای مراکش

ورزشگاه: گلورا بونگ تومو (سورابایا)

ترکیب ایران: آرشا شکوری، حسام نفری، عرفان درویش‌عالی، نیما اندرز، ابوالفضل ذلیخایی، ابوالفضل زمانی، امیرمحمد رزاق‌نیا، یعقوب براجعه، ماهان صادقی (۶۶ - محمد عسگری)، اسماعیل قلی‌زاده، ابوالفضل موردی (۴۶ - کسری طاهری).

ترکیب مراکش: طه بنغوزیل، عبدالحمید آیت بودلال، نوفل الحناشی (۴۰ - ایمن العنیر)، حمزه کوتون، فواد الزهوانی، محمد کاتیبا، ایوب شیخون، سیف‌الدین شلغمو محمد الحمونی، عبدالحمید معلی و انس العلوی.

منبع: ایسنا

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار