| کد مطلب: ۱۰۶۵۸۵۵
لینک کوتاه کپی شد

آخرین وضعیت سربازی سرلک | هافبک پرسپولیس فقط 24 ساعت فرصت دارد

میلاد سرلک هافبک پرسپولیس همچنان در انتظار تصمیم نهایی قلعه‌نویی است، این روزها بحث سرباز شدن این ستاره خط میانی پرسپولیس به اصلی‌ترین دغدغه سرخ‌پوشان تبدیل شده است.

آخرین وضعیت سربازی سرلک | هافبک پرسپولیس فقط 24 ساعت فرصت دارد

به گزارش آرمان ملی آنلاین، میلاد سرلک کمتر از ۲۴ ساعت دیگر (یکم شهریور ماه) سرباز می‌شود و به طبع نمی‌تواند پرسپولیس را همراهی کند، اما دعوت زودتر از موعد او به تیم ملی می‌تواند این بازیکن را تا دو سال دیگر در جمع سرخ پوشان نگه دارد ولی بحث اینجاست که اردوی تیم ایران تا آن زمان آغاز نمی‌شود و مطمئنا فهرست هم پس از تعطیلی بازی‌ها اعلام خواهد شد.

به نقل از ورزش سه، محمدحسین میثاقی، مجری برنامه فوتبال برتر در برنامه دوشنبه شب در خصوص بحث سربازی هافبک پرسپولیس عنوان کرد: میلاد سرلک یکم شهریور ۱۴۰۲ سرباز می‌شود ولی طبق قانون اگر به تیم ملی دعوت می‌شد (که البته می‌شد و بشود محل اختلاف هست)، می‌تواند تا ۳۰ سالگی بازی کند، اما از یکم سرباز است و نباید بازی کند؛ مگر اینکه در فهرست تیم ملی قرار بگیرد و معافیت او دو سال دیگر تمدید شود.

او یادآور شد: ما با دوستان‌مان در نظام وظیفه صحبت کردیم که گفتند ما اصلا وارد این مسائل نمی‌شویم تا طرح موضوع از سوی یک تیم شود.

میثاقی تاکید کرد: لیست تیم ملی تا الان اعلام نشده و اگر اعلام شود و سرلک باشد، عملا معافیت سربازی او تمدید خواهد شد. همان اتفاقی که می‌توانست برای سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند بیافتد ولی نیفتاد و آنها به ملوان رفتند.

مجری فوتبال برتر ادامه داد: میلاد سرلک یکم شهریور ماه سرباز است؛ مگر اینکه لیست تیم ملی اعلام شود و در آن فهرست باشد، اما الان لیستی وجود ندارد ولی آیا قانون اجازه می‌دهد این کار صورت بگیرد؟ نظام وظیفه می‌گوید ما کاری نداریم که تماس بگیریم و بگوییم فلان بازیکن در لیست تیم ملی هست یا نه. نظام وظیفه تاکید دارد ما اگر موضوع و شکایت مطرح شود بررسی می‌کنیم و اصلا گرفتن پاسپورت محل صحبت ما نیست.

میثاقی در هشداری غیرمستقیم به پرسپولیسی‌ها برای استفاده از سرلک گفت: مسئله این است که پرسپولیس در دیدار هفته سوم مقابل ذوب‌آهن سرلک را بازی می‌دهد یا نه ولی در جریان باشید اینطور نیست که نظام وظیفه زنگ بزند و بگوید آقای قلعه‌نویی فلان بازیکن در لیست شما هست یا نه. نظام وظیفه براساس سند و مدرک تصمیم‌گیری می‌کند. حالا تصمیم پرسپولیس است که مقابل ذوب سرلک را بازی می‌دهد و ریسک می‌کند یا نه.

او در پایان تاکید کرد: نظام وظیفه می‌گوید اگر یک باشگاه در این باره به فدراسیون فوتبال شکایت کند و فدراسیون هم از ما استعلام بگیرد، ما پیگیری می‌کنیم.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار