| کد مطلب: ۱۰۶۵۵۶۷
لینک کوتاه کپی شد

ببینید | حاشیه تحسین‌برانگیز نخستین قهرمانی مسی با اینترمیامی

لیونل مسی، ابر ستاره فوتبال آرژانتین و باشگاه اینترمیامی آمریکا موفق شد نخستین جام خود را با این تیم کسب کند و به چهل و چهارمین قهرمانی تاریخ دوران حرفه‌ای خود را نیز به دست آورد. اما مراسم اهدای جام به مسی که کاپیتان تیمش هم هست یک حاشیه جالب داشت.

ببینید | حاشیه تحسین‌برانگیز نخستین قهرمانی مسی با اینترمیامی

به گزارش آرمان ملی آنلاین، لیونل مسی کمتر از دو ماه پس از انتقالش به اینتر میامی کمک کرد این تیم به اولین قهرمانی خود دست پیدا کند. اینتر میامی که در سال 2018 تاسیس شده، بامداد امروز با برتری برابر نشویل در ضربات پنالتی فاتح لیگز کاپ شد و لیونل مسی توانست به عنوان قهرمانی شماره 44 دوران فوتبالش دست پیدا کند.

مسی قهرمانی اینترمیامی

 به این ترتیب او به رکورد دنی آلوز رسید و مشترکا پرافتخارترین فوتبالیست‌های تاریخ هستند. مسی در وقت های قانونی تک گل تیمش را زد و در مجموع نیز بهترین گلزن رقابت ها شد.

مسی اینترمیامی

مسی که پس از پیوستن به اینتر میامی کاپیتان تیم نیز شده، هنگام دریافت جام قهرمانی، حرکتی جوانمردانه انجام داد. او دآندره یدلین، کاپیتان قبلی اینتر میامی، را صدا زد و از او خواست باهم جام را بالای سر ببرند. ژستی تحسین برانگیز از سوی مسی که بازتابی مثبت نیز در میان رسانه ها داشت.

مسی اینترمیامی قهرمانی

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار