| کد مطلب: ۱۰۶۵۴۱۸
لینک کوتاه کپی شد

تنیسورهای ایران در تور جهانی به دنبال کسب عناوین قهرمانی

با مشخص شدن تکلیف نفرات راه یافته به دیدار پایانی، نمایندگان‌ تنیس کشورمان برای کسب عناوین قهرمانی تور جهانی به مصاف حریفان خود می روند.

تنیسورهای ایران در تور جهانی به دنبال کسب عناوین قهرمانی

به گزارش آرمان ملی آنلاین، مرحله نیمه نهایی تور جهانی تنیس در زمین‌های تنیس آزادی تهران برگزار و با انجام ‌دیدارهای مرحله نیمه نهایی تکلیف نفرات راه یافته به دیدار پایانی مشخص شد.

به نقل از فارس، در بخش انفرادی پسران ، امیر علی قوام با نتیجه  ۲-۶ و‌ ۴-۶ مقابل نماینده ترکیه به فینال راه یافت و در دیگر دیدار این مرحله دیگر تنیسور ترکیه با پیروزی مقابل نماینده روسیه فینالیست شد.

در بخش انفرادی دختران نیز ماندگار فرزامی با نتیجه ۲-۶ و ۰-۶ مقابل هانا شعبان پور عبور کرد و به فینال این دوره از رقابت ها صعود کرد و در دومین دیدار این مرحله یاسمن یزدانی با نتیجه ۲ بر یک از سد اولگا دانیاوا از قبرس به پیروزی رسید تا فینال این بخش مقابل ۲ نماینده از ایران برگزار شود.

در بخش دونفره پسران تیم ترکیه در جایگاه نخست ایستاد و در بخش دونفره دختران نیز زوج‌ روسیه با برتری مقابل ماندگار فرزامی از ایران و سیمای از ترکیه قهرمانی این بخش را از آن خود کردند.

این مسابقات از ۲۱ مرداد ماه در زمین های تنیس آزادی تهران آغاز و امروز با انجام دیدار فینال و انجام مراسم قرعه کشی به پایان می رسد. سرداوری این مسابقات بر عهده سینا ابراهیمیان سرداور نشان سفید کشورمان است و امیر مهذب نیا مدیریت مسابقات را بر عهده دارد.

پایان پیام/

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار