| کد مطلب: ۱۰۶۵۱۷۱
لینک کوتاه کپی شد

محبوب‌ترین تیم فرانسه از چمپیونزلیگ حذف شد

با بازی شب گذشته، تیم پرهوادار مارسی نتوانست در دور سوم لیگ قهرمانان از سد پاناتینایکوس یونان بگذرد و به اجبار از این رقابت ها کنار گذاشته شد.

محبوب‌ترین تیم فرانسه از چمپیونزلیگ حذف شد

به گزارش آرمان ملی آنلاین، شب گذشته در بندر مارسی اتفاق تلخی رخ داد و این تیم محبوب نتوانست به پلی آف لیگ قهرمانان برسد. مارسی که فصل گذشته در لیگ فرانسه سوم شد، کار خود را از دور حذفی لیگ قهرمانان شروع کرد و طبق قرعه باید به مصاف پاناتینایکوس می رفت. 

به نقل از ورزش سه، در بازی رفت تیم یونانی موفق شد با یک گل برابر تیم تحت هدایت مارسلینو پیروز شود و مارسی برای صعود باید این نتیجه را دیشب در ورزشگاه ولودروم جبران می کرد اما نتوانست.

پی‌یر امریک اوبامیانگ در اولین بازی رسمی خود برای مارسی خوش درخشید و توانست دبل کند. با گل های دقایق 2 و 45+1 مارسی 2-0 پیش افتاد اما پانا در دقیقه 90+9 از روی نقطه پنالتی توانست یک گل بزند و بازی را به وقت های اضافه و پنالتی بکشاند.

مارسلینو ترجیح داد روبن بلانکو را در آخرین دقیقه بازی برای ضربات پنالتی وارد میدان کند ولی او موفق به مهار پنالتی های پانا نشد. در نهایت مارسی در ضیافت پنالتی ها 5-3 بازنده شد و فرصت حضور در پلی آف را از دست داد که یک ناکامی بزرگ برای این تیم محبوب محسوب می شد.

مارسی تیم کاملا برتر میدان بود و با سرمایه گذاری خوب خود در این فصل بسیار امید داشت به دور گروهی لیگ قهرمانان برسد ولی موفق نشد تا مارسلینو در همین ابتدا یک ناکامی بزرگ برایش ثبت شود.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار