| کد مطلب: ۱۰۶۴۸۶۳
لینک کوتاه کپی شد

جهانبخش و حسرتی که بر جا ماند | ستاره ایرانی می‌توانست نامش را در لیگ هلند به ثبت برساند

علیرضا جهانبخش ستاره ایرانی فاینورد در بازی مقابل مقابل سیتارد می‌توانست نامش را به عنوان گلزن این مسابقه مطرح کند و سه امتیاز را به ارمغان بیاورد.

جهانبخش و حسرتی که بر جا ماند | ستاره ایرانی می‌توانست نامش را در لیگ هلند به ثبت برساند

به گزارش آرمان ملی آنلاین، علیرضا جهانبخش با وجود اینکه دو هفته قبل در دیدار سوپر جام فوتبال هلند در فصل ۲۳-۲۰۲۲ یکی از مهره‌های ثابت فاینورد بود و نمایش موثری داشت، در نخستین مسابقه لیگ اردیویسه برابر سیتارد که دیروز برگزار کردند، به عنوان یار جانشین به زمین آمد که در حضور کوتاه مدت خود درخشان بود.

به نقل از ورزش سه، کاپیتان تیم ملی ایران که دیروز از دقیقه ۷۶ مقابل سیتارد به میدان رفت و نخستین مسابقه خود در فصل جدید لیگ اردیویسه هلند را انجام داد، دو موقعیت جدی برای هم‌تیمی‌هایش به وجود آورد ولی اگر خوش شانس بود می‌توانست نامش را هم به عنوان گلزن این مسابقه مطرح کند و سه امتیاز را به ارمغان بیاورد.

علیرضا جهانبخش که فصل گذشته در مسیر قهرمانی فاینورد در لیگ اردیویسه هلند پنج گل به ثمر رساند و هفت پاس گل داد، به دنبال این بود تا در نخستین مسابقه تیمش در فصل جدید برابر سیتارد گلزنی داشته باشد، اما شوت او در دقیقه ۴+۹۰ با واکنش استثنایی گلر حریف از زیر طاق بیرون کشیده شد.

ملی پوش ایرانی فاینورد با وجود حسرت از دست رفتن این موقعیت و گل نشدن توپ برای گرفتن سه امتیاز تیمش، با این عملکرد احتمالا در دیدار هفته آینده تبدیل به یکی از ۱۱ بازیکن اصلی آرنه اسلوت خواهد شد.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار