| کد مطلب: ۱۰۶۴۷۳۲
لینک کوتاه کپی شد

قانون عجیب و غریب بایرن برای هری کین | فقط با این ماشین باید به باشگاه بیایی!

هری کین پس از امضای قرارداد با یایرن مونیخ، باید به قوانین سختگیرانه مربوط به خودرو در این تیم عادت کند.

قانون عجیب و غریب بایرن برای هری کین | فقط با این ماشین باید به باشگاه بیایی!

به گزارش آرمان ملی آنلاین، بایرن مونیخ صبح شنبه تایید کرد که هری کین با قراردادی 4 ساله به این تیم پیوسته است و از این به بعد شماره 9 جدید تیمشان خواهد بود. بهترین گلزن تاریخ تاتنهام، بعد از نقل مکان از لندن به مونیخ، باید به فرهنگ خودرویی تیم بایرن مونیخ عادت کند.

خودروسازی آئودی آلمان شراکت دراز مدتی با بایرن مونیخ دارد و 8 درصد از سهام این باشگاه را نیز در اختیار دارد.

irxj4pia

به عنوان بخشی از این شراکت، بازیکنان و کارکنان باشگاه بایرن مونیخ موظف‌اند که با خودروهای این شرکت در محل باشگاه یا تمرینات تیم حاضر شوند. بازیکنان می‌توانند از بین مدل‌های مختلف این شرکت انتخاب کنند و با پلاک شخصی خودشان صاحب این خودرو شوند.

البته حضور با خودروهایی مانند بنتلی، بوگاتی یا پورشه نیز بلامانع است زیرا همانند آئودی، همه این شرکت‌ها زیر مجموعه فولکس واگن به حساب می‌آیند.

jap3xs2g

در ماه مارس 2021، کینگزلی کومان وینگر بایرن با یک مرسدس بنز در محل تمرینات حاضر شد. کارکنان باشگاه فورا جلوی ورود این بازیکن را گرفتند و او مجبور شد ماشینش را کنار خیابان پارک کند.

mnmacruf

باشگاه این بازیکن را 50 هزار یورو جریمه کرد. این اولین بار نبود که کومان چنین تخلفی می‌کرد، او پیش از این نیز یکبار با مک‌کلارن در محل تمرین حاضر شد که به عنوان جریمه مجبور شد برای کارکنان دفتر مرکزی آئودی این نامه را امضا و ارسال کند:"می خواهم از باشگاه و آئودی عذرخواهی کنم که با ماشین شرکتم به تمرین نیامده‌ام. دلیل این اتفاق شکستن آیینه ماشین آئودی‌ام بود. با این حال این اشتباه من بود.

من برای جبران، در اسرع وقت از کارخانه آئودی در اینگولشتات بازدید خواهم کرد و به مدت یک ساعت مراسم امضا برای عذرخواهی از کارکنان این شرکت برگزار خواهم کرد."

البته بازیکنان بایرن می‌توانند در اوقات فراغت، با ماشین شخصی خود رانندگی کنند.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار