| کد مطلب: ۱۰۶۱۰۰۶
لینک کوتاه کپی شد

خشونت غیرقابل باور در یک مسابقه فوتبال زنان

بازی دوستانه بین تیم‌های فوتبال زنان کلمبیا و ایرلند به دلیل صدمات زیاد وارده به بازیکنان دو تیم تعلیق شد.

خشونت غیرقابل باور در یک مسابقه فوتبال زنان

به گزارش آرمان ملی آنلاین، بازی دوستانه کلمبیا و ایرلند به دلیل "بیش از حد فیزیکی" شدن دقایقی پس از شروع، متوقف شد. خشونت غیرقابل باور در یک بازی فوتبال زنان! این بازی بین تیم های کلمبیا و ایرلند که در شهر بریزبن استرالیا برای آماده سازی جام جهانی برگزار می‌شد، پس از 20 دقیقه به دلیل "بیش از حد فیزیکی شدن بازی" به تعویق افتاد.

به نقل از ورزش سه، این را اتحادیه فوتبال ایرلند (FAI) گزارش داد که در بیانیه‌ای - که توسط رسانه‌های کلمبیایی منتشر شد - توضیح داد که این مسابقه که پشت درهای بسته در ورزشگاه میکین پارک در بریزبن برگزار شد، به دلیل "زیاد فیزیکی بودن" به حالت تعلیق درآمد.

به همین دلیل بازیکنان ایرلندی پس از پایان بازی در ورزشگاه به تمرینات خود ادامه دادند و بازیکنان کلمبیا کنار رفتند.

روزنامه ایرلندی میرر گزارش داد که دنیس اوسالیوان، هافبک ایرلند و بازیکن تیم انگلیسی برایتون، به دلیل آسیب دیدگی زانو ناشی از خطای شدید یک فوتبالیست کلمبیایی به بیمارستان منتقل شد.

فدراسیون فوتبال کلمبیا (FCF) تاکنون در مورد اتفاقات رخ داده اظهار نظری نکرده و فقط شروع بازی را در شبکه‌های اجتماعی خود گزارش کرده است. آنها حتی ترکیب اصلی بازی را منتشر نکرده و اطلاعات بیشتری در مورد این بازی ارائه نمی‌دهند.

ایرلند اولین بازی خود را در جام جهانی روز پنجشنبه هفته آینده مقابل میزبان، استرالیایی برگزار خواهد کرد که با آنها در گروه B به همراه نیجریه و کانادا حضور دارند.

همچنین کلمبیا در گروه H با تیم‌های آلمان، مراکش و کره جنوبی هم‌گروه است، تیمی که اولین بازی خود را در 24 جولای مقابل آن ها برگزار می کند.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار