| کد مطلب: ۱۱۱۴۵۷۴
لینک کوتاه کپی شد

مشکل گل محمدی حل نشدنی است/ مقصد بعدی مشخص شد!

قرار بود باشگاه تراکتور هدایت این تیم را به یحیی گل‌محمدی بسپارد اما به نظر می رسد مشکل این مربی حل نشده و او نمی تواند به تبریز برود.

مشکل گل محمدی حل نشدنی است/ مقصد بعدی مشخص شد!

به گزارش آرمان ملی آنلاین، از باشگاه تراکتور خبر می‌رسد که هیچ‌کس پیگیر کار یحیی گل‌محمدی نیست. در واقع تراکتوری‌ها به خوبی می‌دانند همکاری با گل‌محمدی فعلا شدنی نیست، چراکه آنها همه آن راهی را که فولاد ماه قبل برای همکاری با یحیی طی کرد را طی کردند و به نتیجه نرسیدند؛ در نتیجه ترجیح می‌دهند تیم را که به ساحل آرامش رسیده وارد حواشی تازه نکنند و در مقابل مشکلات گل‌محمدی سکوت کردند.

سرمربی سابق سرخپوشان که قصد دارد به لیگ برتر برگردد نه تنها برای همکاری با فولاد بلکه برای پیوستن به تراکتور هم تلاش‌های بسیاری کرد. حتی در رسانه‌ها اخبار رسمی و غیررسمی متفاوتی در خصوص اینکه گل‌محمدی همه کار برای کسب مجوز فعالیتش انجام داده منتشر شد؛ با این حال به نظر می‌رسد این امکان میسر نشده و تراکتوری‌ها هم از همکاری با او قطع امید کرده‌اند.

شنیده‌ها حاکی از آن است که مشکل این مربی فعلا حل‌نشدنی است و حداقل او تا پایان این فصل نمی‌تواند در هیچ تیمی مربیگری کند، از این رو زمزمه‌های گذشته در خصوص احتمال همکاری این مربی با تیمی خارج از ایران به واقعیت نزدیک است.

از باشگاه تراکتور شنیدیم که آنها به گل‌محمدی گفته‌اند اگر مشکلاتش حل شد بیاید و سرمربی شود اما حل کردن مشکل او از توان باشگاه آنها خارج است. به همین دلیل تراکتوری‌ها تنها در صورتی با این مربی قرارداد امضا می‌کنند که او خودش به تنهایی مشکلش را حل کرده باشد؛ مشکلی که مدیران رده بالای باشگاه فولاد نتوانستند آن را حل کرده و از پسش بربیایند. حتی در این خصوص شنیدیم که اگر قرار باشد مجوز فعالیت یحیی گل‌محمدی صادر شود احتمالا این مجوز برای تراکتور نخواهد بود و شاید تیم دیگری محل فعالیت سرمربی سابق پرسپولیس باشد.

 

منبع : خبر ورزشی

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار