| کد مطلب: ۱۰۵۶۲۰۴
لینک کوتاه کپی شد

سرپرست وزارت صمت در دیدار با مدیرعامل پتروشیمی شازند:

توجه به توان داخلی و اعتماد به جوانان از اقدامات شایسته پتروشیمی شازند است

سرپرست وزارت صمت‌ روز جمعه ۲۹ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ با حضور در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران، با حضور در غرفه شرکت پتروشیمی شازند و در دیدار با «علیرضا خلیلی‌نیا» مدیرعامل شرکت، از جزئیات عملکرد شازند در ماه ‌های اخیر مخصوصا بومی‌سازی تجهیز «توربو اکسپندر» مطلع شد.

توجه به توان داخلی و اعتماد به جوانان از اقدامات شایسته پتروشیمی شازند است

آرمان ملی آنلاین - به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی شازند ، سیدمهدی نیازی خطاب به مدیرعامل پتروشیمی شازند گفت: توجه به توان داخلی و اعتماد به جوانان از اقدامات شایسته پتروشیمی شازند است و این سیاست را باید ادامه دهید.

نیازی با اشاره به اینکه در گذشته و در مقطع کوتاهی در مجتمع پتروشیمی شازند مشغول به کارآموزی بوده گفت: این مجموعه ظرفیت بالایی دارد و امیدوارم رشد تولید در اولویت اقدامات پتروشیمی شازند باشد.

سرپرست وزارت صمت همچنین در جمع خبرنگاران، در خصوص برگزاری نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز، پالایش و پتروشیمی، گفت: این نمایشگاه امسال با ابعاد وسیعی‌تری برگزار و با استقبال خوبی از سوی واحدهای تولید و صنعتگران روبرو شد که نشان‌دهنده آن است که تولید داخلی به لحاظ فنی و زیرساختی، آمادگی کامل را برای تامین نیازهای کشور در حوزه ‌های مختلف را دارد.

وی با بیان اینکه سیاست ما قانع بودن به بازار داخلی نبوده و صادرات را به شکل جدی دنبال می‌کنیم، افزود: معتقدیم ظرفیت ایران برای واحدهای تولیدی‌مان کوچک شده و باید گام‌ های وسیع‌تری در منطقه و بازارهای بین‌المللی برداریم. این مساله در دستور کارمان است که اقدامات خوبی صورت گرفته و باید از آنها پشتیبانی کنیم.

مدیرعامل پتروشیمی شازند در دیدار با سرپرست وزارت صمت گفت: هر زمانی که به جوانان اعتماد کردیم نتیجه گرفتیم.

وی با اعلام جزئیات عملیات بومی‌سازی «توربو اکسپندر» افزود: سیاست ما تکیه به توان داخلی و رشد تولید است و ان شاءالله امسال رکورد تولید در شرکت را خواهیم شکست.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار