| کد مطلب: ۱۰۶۶۴۲۱
لینک کوتاه کپی شد

بابک حمیدیان در نقش موسی، مریلا زارعی در نقش آسیه/ منتظر سریال متفاوتی باشید

پیش‌تولید سریال تاریخی الف – ویژه «حضرت موسی (ع)» کلید خورد و رئیس رسانه ملی با سازندگان سریال دیدار کرد.

بابک حمیدیان در نقش موسی، مریلا زارعی در نقش آسیه/ منتظر سریال متفاوتی باشید

به گزارش آرمان ملی آنلاین به نقل از همشهری آنلاین،  چندی پیش، محسن برمهانی؛ معاون سیما در نشستی اعلام کرد که هر روز نزدیکبه ۲۰۰تا۳۰۰ نفر در کارگاه‌های مختلف مشغول ساخت دکور، طراحی و کارهای سریال الف ویژه «حضرت موسی ع» هستند. این پروژه با پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های روز تولید می‌شود؛ سریالی که بعد از درگذشت فرج‌الله سلحشور و بیماری جمال شورجه، ابراهیم حاتمی‌کیا کارگردانی‌اش را برعهده گرفت. بعدها تلویزیون تصمیم گرفت تهیه‌کنندگی این سریال را نیز به سیدمحمود رضوی واگذار کند.

بازیگران موسی و آسیه چه کسانی هستند؟

حتی خبرهای از حضور محمدرضا فروتن در این سریال و در نقش حضرت موسی شنیده شد که این خبر از سوی سازندگانش نه تایید شد و نه تکذیب. حالا رئیس صداوسیما در حالی از روند پیش تولید سریال حضرت موسی(ع) خبری در صفحه مجازی‌اش اعلام کرد که چند روز گذشته گمانه‌زنی‌هایی درباره نقش اول سریال و کاراکتر آسیه در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد. همچنین چند روزی است گمانه‌زنی‌ها درباره نقش اول سریال و کاراکتر آسیه در دستور کار شبکه‌های اجتماعی و برخی کانال‌های مجازی است. نام بابک حمیدیان و مریلا زارعی که مدت‌هاست برای بازی در این دو نقش اعلام می‌شود؛ بازیگرانی که سابقه کار با ابراهیم حاتمی‌کیا را دارند اما باید دید کدام بازیگران تولید خود را با این سریال پی خواهند گرفتباید دید با توجه به شروع پیش‌تولید سریال ، این مجموعه بزرگ تاریخی چه زمان به پایان می‌رسد؟ سریالی که بعد از «سلمان فارسی» یکی از پرهزینه‌ترین سریال‌های سیما است.

پیمان جبلی رییس سازمان صدا و سیما دیداری از روند پیش تولید سریال الف ویژه فاخر «حضرت موسی (ع)» داشته یادداشت کوتاهی در فضای‌ شخصی خود در شبکه اجتماعی ویراستی نوشت: 

«پیش تولید مجموعه الف ویژه فاخر حضرت موسی (ع) این روزها با تلاش مجاهدانه برادرانم ابراهیم حاتمی‌کیا کارگردان نام‌آور و سید محمود رضوی تهیه‌کننده حرفه‌ای ادامه دارد. مجموعه تلویزیونی راهبردی حضرت موسی (ع)، انقلابی در تولید سینما و تلویزیون ایجاد خواهد کرد.» بعد از مدت‌ها این اولین خبر رسمی درباره سریال حضرت موسی(ع) بود که پیمان جبلی رئیس صداوسیما در صفحه ویراستی خود اعلام کرد و تصویری که منتشر شده نشان از پیش‌تولید این سریال و آماده‌سازی‌ها برای آغاز تولید یکی از مهمترین و بزرگترین سریال‌های تلویزیون دارد.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار