| کد مطلب: ۱۱۲۲۰۰۸
لینک کوتاه کپی شد

دست مریم رجوی در این دادگاه رو شد

یک عضو جداشده منافقین، در سیزدهمین دادگاه منافقین پیرامون «ایجاد رعب و وحشت» این فرقه، افشاگری کرد.

دست مریم رجوی در این دادگاه رو شد

به گزارش آرمان ملی آنلاین، رکوردداران جنایت، قتل، ترور، کشتار و در کنار آن برترین‌های مزدوری و همراهی با دشمنان این آب و خاک را با خود همراه دارند. گروهک تروریستی منافقین پرچم‌دار خباثت و سبوعیت جمعی است که اساس و جوهره ذاتی‌اش بر دروغ، جنایت و خیانت شکل گرفته شده است.

از ابتدای انقلاب و طبق آمارهای رسمی موجود، حدود ۱۷ هزار نفر را در کشور کشته و ترور کردند و در سریالی طولانی نزد اصلی‌ترین دشمنان وطن از صدام و بعثی‌ها در عراق گرفته تا شیطان بزرگ خوش رقصی‌ها کردند و در تمام این سال‌ها تروریست اجاره‌ای آنان شدند. در جنگ تحمیلی در کنار دشمن بعثی با فرزندان وطن جنگیدند و موجب بروز خسارت‌های بی‌شمار جانی مالی و اطلاعاتی به کشور شدند.

در ریشه‌های فکری و رفتاری آنان منافع ایران و ایرانی معنایی ندارد و همه چیز حتی جزیی‌ترین افکار ذهن شما باید تابع ایدئولوژی مسموم این فرقه گمراه کننده باشد.

در سیزدهمین جلسه بررسی دادگاه این گروهک تروریستی یک عضو جداشده منافقین پیرامون «دیکتاتوری مریم رجوی» را مطرح کرد.

نام و تصویر این فرد به دلایل امنیتی منتشر نشده و به صورت غیرحضوری در دادگاه صحبت کرد.

این فرد که سابقه 22 سال زیستن در این سازمان را داشته است در بخشی از فیلمی که منتشر شده می گوید؛ «وحشت آفرینی، خشونت و ترور در سازمان مجاهدین نه منحصر به جمهوری اسلامی می شود نه منحصر به یک مقطع خاص.»

وی می گوید؛ «تا به امروز از مسئولان سازمان ندیدیم یا جایی ندیدید که مریم رجوی به سوال خبرنگاری پاسخ دهد یا اگر جایی هم به سوالی پاسخ می دهد خبرنگار از خودشان است و سوال از پیش مشخص شده است، یا جایی مناظره شود حتی در فضای مجازی یک جایی باشد که نظر داد یا نظر دیده شود.»

منبع : مهر

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار