| کد مطلب: ۱۱۲۱۲۴۱
لینک کوتاه کپی شد

محمد رضا پور ابراهیمی: اولویت اول کشور حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم است

کانیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: اولویت اول کشور حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم است. نیازمند کنار گذاشتن مجادلات مضر و دسته‌بندی‌های کاذب و استفاده از ظرفیت تمامی مدیران برای ارتقای نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم.

محمد رضا پور ابراهیمی: اولویت اول کشور حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم است

به گزارش آرمان ملی آنلاین ؛ محمدرضا پورابراهیمی پس از ثبت‌نام در انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران حاضر در ستاد انتخابات کشور، اظهار داشت: انقلاب اسلامی به برکت وجود امام و رهبری حکیم و حضور مستمر مردم در عرصه‌های مختلف به دستاوردهای مهمی دست یافته است. در برخی‌ زمینه‌ها وضعیت کنونی نظام متناسب با ویژگی‌های انقلاب اسلامی برای پاسخگویی به رفع نیازهای مادی و معنوی مردم نیست.

وی افزود: اولویت اول کشور حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم است. نیازمند کنار گذاشتن مجادلات مضر و دسته‌بندی‌های کاذب و استفاده از ظرفیت تمامی مدیران برای ارتقای نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم.

داوطلب کاندیداتوری انتخابات ریاست‌جمهوری یادآور شد: امروز هیچ اولویتی مهمتر از اولویت حل مشکلات اقتصادی و موضوعات معیشتی مردم نیست. هدف ما ایجاد تحول در عرصه اجرایی با اولویت حل مشکلات اقتصادی است

پورابراهیمی افزود: از اعتماد اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تشکر می‌کنم. متعلق به همه مردم ایران هستم و امیدوارم بتوانم خدمات ماندگاری در تاریخ انقلاب اسلامی از خود بر جای گذارم.

وی ادامه داد: امیدوارم که ما هم بتوانم در این عرصه مهم سرمنشا تحولات بزرگی در نظام اجرایی کشور به ویژه با اولویت حل مشکلات اقتصادی و معیشتی باشیم.

 

منبع : ايسنا

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار