| کد مطلب: ۱۱۱۶۹۸۵
لینک کوتاه کپی شد

کنایه جنجالی همتی به وزیر کشور

در پی سخنان وزیر کشور مبنی بر افزایش میزان مشارکت مردمی در دور دوم انتخابات مجلس دوازدهم نسبت به مجلس یازدهم ، همتی وزیر پیشین بانک مرکزی واکنش نشان داد.

کنایه جنجالی همتی به وزیر کشور

به گزارش آرمان ملی آنلاین به نقل از اقتصاد نیوز؛ عبدالناصر همتی رییس سابق بانک مرکزی در پیامی در شبکه اجتماعی ایکس خطاب به وزیر کشور درصد مشارکت مردم در انتخابات را زیر سوال برد.

او با اشاره به اظهارات ظهر امروز وزیر کشور «مبنی بر اینکه وزیر کشور میزان مشارکت در دور دوم انتخابات مجلس دوازدهم را دوبرابر رقم مشارکت در دور دوم انتخابات مجلس یازدهم اعلام کرد»، نوشت: اینکه وزیر کشور، انتخابات اخیر را حماسه و نمایندگی مجلس را با ۳ تا ۵ درصد رای مردم، قابل قبول و خوب دانسته، آیا معنایش این است که به دنبال «حماسه‌ی قابل قبول‌تری» برای انتخابات ۱۴۰۴ است؟!

احمد وحیدی وزیر کشور ظهر امروز در تشریح روند دور دوم انتخابات مجلس گفت: با همکاری و حماسه‌آفرینی مردم در اوج سلامت، امنیت و دقت و با مشارکت خوب مردم و در فضایی رقابتی این انتخابات برگزار شد که برخلاف خواست دشمن بود تا مسائل امنیتی در حوزه فیزیکی و هم سایبری ایجاد کنند، اما با دقتی که وجود داشت تمام آن نقشه‌ها نقش بر آب شد.

احمد وحیدی گفت: همیشه در انتخابات مرحله دوم اینطور معمول بوده که میزان مشارکت کمتر شده است اما در این مرحله از مرحله دوم دوره قبل مشارکت بیشتری رخ داده است.

 

 

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار