| کد مطلب: ۱۰۶۳۸۰۰
لینک کوتاه کپی شد

عطریانفر: تابع تصمیم جمع هستیم و هنوز اقدامی برای انتخابات پیش‌رو نداشتیم

محمد عطریانفر عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی گفت: حزب کارگزاران یکی از رکن های مهم در جبهه اصلاحات است و به خاطر همین هویت مستقل متفاوت از دیگر احزاب همسو عمل می کند.

عطریانفر: تابع تصمیم جمع هستیم و هنوز اقدامی برای انتخابات پیش‌رو نداشتیم

به گزارش آرمان ملی آنلاین، محمد عطریانفر عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی درخصوص آمادگی و تمهیدات حزب کارگزاران برای شرکت در انتخابات پیش‌رو، بیان داشت: حزب کارگزاران به این دلیل که در جبهه اصلاحات حضور سیاسی دارد تصمیم آن تابع تصمیم جمع بوده و لذا هنوز اقدامی نکرده است.

این عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی با اشاره به ایجاد مرحله پیش ثبت نام در قالب قانون جدید انتخابات گفت: اقدامی که مجلس انجام داد به نظر یک اقدام مستعجل بود و ای کاش مجلس و نهادهایی که پشتیبان این مصوبه هستند، فرصتی را فراهم می‌کردند که یک سال در حوزه‌های سیاست‌ورزی کشور در اندیشه‌های چپ و راست روی این موضوع گفت‌وگو شود تا با یک پشتوانه محکمی این مسئله دنبال شود.

وی ادامه داد: علاوه بر این، این امکان جود داشت که فرصتی به نهادهای مسئول برای انتقال برآوردها داده شود که عرصه انتخابات و سیاست‌ورزی در آن عرصه‌ای نباشد که بدون بنیان و پشتوانه هرکسی بدون صلاحیت‌های اولیه وارد آن شود، اما اینکه نهاد مجلس و پژوهش‌های پیرامون آن با یک اقدام زودرس و با فوریت یک جریانی راه بیندازند سوتفاهم ها را برمی‌انگیزد.

این عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی، با اشاره به صحبت‌هایی مبنی بر اختلاف نظر حزب کارگزاران با ترکیب جدید جبهه اصلاحات، گفت: یکی از ارکان مهم جبهه اصلاحات، کارگزاران است و در خود احزاب یکپارچه نیز اختلاف سلیقه و نظر همواره وجود دارد؛ اساسا ماهیت و هویت جبهه یعنی اختلاف دیدگاه‌هایی که می‌توانند در کنار یکدیگر تضارب افکار داشته باشند و مشترکات خود را تقویت کنند.

وی تاکید کرد: حزب کارگزاران یک رکن مهم در جبهه اصلاحات است که بخاطر همین هویت مستقل متفاوت از دیگر احزاب همسو است.

عطریانفر با بیان اینکه “ احزاب در کلیات باهم همفکری دارند اما ممکن است در برخی مسائل اختلاف نظر داشته باشند” گفت: در عمل سیاسی معمولا

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار