| کد مطلب: ۶۰۱۹۶۱
لینک کوتاه کپی شد

صدور کیفرخواست برای متهمان حوادث هشتم مهر زاهدان / برخی از افرادی که اقدام به تیراندازی کردند، دچار افراط و تفریط شدند

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اینکه اظهارات شکات و متهمان قضایی حوادث هشتم مهر زاهدان اخذ شده دادگاه بررسی این موضوع اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

صدور کیفرخواست برای متهمان حوادث هشتم مهر زاهدان / برخی از افرادی که اقدام به تیراندازی کردند، دچار افراط و تفریط شدند

آرمان ملی آنلاین ایرنا نوشت، برای متهمان حوادث هشتم مهر زاهدان کیفرخواست صادر شد/ برخی از افرادی که اقدام به تیراندازی کردند، دچار افراط و تفریط شدند
به گزارش شبکه شرق، ابوالفضل ماهگلی به خبرنگاران گفت: حسب بررسی‌های به عمل آمده ما در دادسرا و کارشناسی‌هایی که انجام گرفت، مشخص شد برخی از افرادی که اقدام به تیراندازی کردند در این زمینه دچار افراط و تفریط شدند.

وی افزود: در این راستا پرونده‌ای در همان مراحل اولیه تشکیل شد و به افرادی که در این خصوص آسیب دیده و خانواده‌ها و اولیای دم اشخاصی که در این حادثه جان خود را از دست داده بودند اعلام شد که برای تکمیل پرونده مراجعه کنند و در این راستا دادسرا وظایفی را که بر عهده داشته داشته انجام داده.

رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح سیستان و بلوچستان گفت: اظهارات شکات و متهمان اخذ و در ادامه قرار و کیفرخواست صادر و در نهایت پرونده برای رسیدگی به دادگاه ارسال که با توجه به وقت رسیدگی تعیین شده در نیمه اردیبهشت‌ماه سالجاری، دادگاه اولیه با حضور شکات و متهمان برگزار می‌شود.

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار