| کد مطلب: ۶۰۱۰۶۶
لینک کوتاه کپی شد

آزادی بیان در کشور ما با جاهای دیگر قابل مقایسه نیست/ چهره‌های فرهنگی کاری نکنندکه به ضرر مردم کشورمان شود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: توصیه همه ما این است که چهره‌های فرهنگی، هنری و رسانه‌های کشور نقش خودشان را پاس بدارند و در شرایط مهمی که در کشور پدید می‌آید و دشمنان می‌خواهند از آن سوء‌استفاده کنند، کاری نشود که به ضرر مردم کشورمان شود.

آزادی بیان در کشور ما با جاهای دیگر قابل مقایسه نیست/ چهره‌های فرهنگی کاری نکنندکه به ضرر مردم کشورمان شود

آرمان ملی آنلاین چهره‌های فرهنگی و رسانه‌ای کاری نکنند که به ضرر مردم کشورمان باشد/ میزان آزادی بیان در کشور ما با جاهای دیگر قابل مقایسه نیست
محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص این که دادستانی تهران نسبت به انتشار اخبار مسمویت دانش‌آموزان علیه سه رسانه کشور و برخی از هنرمندان اعلام جرم کرده است و اینکه پیگیری وزارت ارشاد در این خصوص چه بوده است، گفت: ما در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حسب وظایف قانونی که داریم، عمل میکنیم و در این خصوص، دوستان هیئت نظارت بر مطبوعات که یک هیئت فراقوه‌ای است تذکراتی داشتند و احتمالا برحسب تشخیصی که دستگاه قضائی داده در این مورد ورود پیدا کرده است.

وی افزود: به هرحال توصیه همه ما این است که چهره‌های فرهنگی، هنری و رسانه‌های کشور نقش خودشان را پاس بدارند و در شرایط مهمی که در کشور پدید می‌آید و دشمنان می‌خواهند از آن سوء‌استفاده کنند، کاری نشود که به ضرر مردم کشورمان شود. ان‌شا‌الله همه بتوانند در آستانه سال جدید با اتحاد، وحدت و یکدلی مسائل مهم کشور را حل کنند.

اسماعیلی گفت: هرکاری باید طبق قانون انجام شود و ما هم طبق قانون با این بحث‌ها برخورد می‌کنیم. میزان آزادی‌بیان و فضایی که در کشور وجود دارد، قابل‌مقایسه با جاهای دیگر نیست. ممکن است کسی هم خطایی کند و طبق قانون برخورد شود. بنابراین ما در وزارت فرهنگ طرفدار جدی اجرای کامل قانون هستیم.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار