| کد مطلب: ۱۱۲۲۳۷۳
لینک کوتاه کپی شد

ادعای جدید ترامپ: من رئیس جمهور رمز ارزها هستم

دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، خود را قهرمان ارز‌های دیجیتال معرفی کرد و از تلاش‌های دموکرات‌ها برای تنظیم این بخش در جمع آوری حامیان مالی در سانفرانسیسکو انتقاد کرد.

ادعای جدید ترامپ: من رئیس جمهور رمز ارزها هستم

به گزارش آرمان ملی آنلاین ؛ترامپ در یک جمع که برای جمع‌آوری کمک مالی تشکیل شده بود خود را رییس جمهور رمزارز‌ها خواند.

 دونالد ترامپ، نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، خود را قهرمان ارز‌های دیجیتال معرفی کرد و از تلاش‌های دموکرات‌ها برای تنظیم این بخش در جمع آوری حامیان مالی در سانفرانسیسکو انتقاد کرد.

صنعت کریپتو به طور فزاینده‌ای در تلاش است تا بر سیاستمداران ایالات متحده تأثیر بگذارد، زیرا با نظارت شدید قانون‌گذاران مواجه است، به‌ویژه آنجایی که ورشکستگی شرکت‌های بزرگ رمزارز در سال ۲۰۲۲ باعث وحشت سرمایه‌گذاران، افشای کلاه‌برداری و سوءرفتار شد و میلیون‌ها دلار را از جیب سرمایه‌گذاران خارج کرد.

هارمیت دیلون، عضو کمیته ملی جمهوریخواه، گفت که ترامپ «کریپتو» را مهم خواند و تاکید کرد که از این بخش بسیار حمایت می‌کند. دیلون گفت که ترامپ، که برای برکناری جو بایدن، رئیس جمهور فعلی دموکرات در انتخابات ۵ نوامبر نامزد می‌شود، جزئیاتی در مورد سیاست پیشنهادی خود درباره ارز‌های دیجیتال ارائه نکرده است.

در همین حال یکی از نزدیکان ترامپ گفت: «رئیس‌جمهور ترامپ به صراحت اعلام کرد که جنگ صلیبی بایدن-گنسلر علیه ارز‌های دیجیتال ظرف یک ساعت پس از دومین دولت ترامپ متوقف می‌شود.»

 

منبع : فرارو

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار