| کد مطلب: ۱۱۲۰۶۸۵
لینک کوتاه کپی شد

اعلام زمان انتشار نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد

«زمان اعلام نتایج اولیه آزمون را در نیمه دوم تیرماه است. نتایج اولیه حاوی رتبه و نمره خواهد بود. همچنین انتخاب رشته محل نیز همزمان با اعلام نتایج امکان‌پذیر خواهد بود. کارنامه نهایی آزمون نیز در نیمه دوم شهریور اعلام خواهد شد و از اوایل مهر ۱۴۰۳ برگزیدگان می‌توانند دوره آموزشی خود را شروع کنند.»

اعلام زمان انتشار نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد

به گزارش آرمان ملی آنلاین، نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد نیمه دوم تیر اعلام می‌شود.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، از رقابت بیش از ۵۸ هزار نفر داوطلب در ۸۹ رشته کارشناسی ارشد همزمان در سراسر کشور خبر داد.

محمد مهدی نوروز شمسی، رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، با اشاره به برگزاری آزمون کارشناسی ارشد گفت: آزمون کارشناسی ارشد امسال در روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۰ و ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ در چهار مرحله صبح و عصر برگزار می‌شود.وی با بیان اینکه دانشجویان امسال در ۸۹ رشته مختلف به رقابت خواهند پرداخت، تصریح کرد: امسال در ۳۴ حوزه در سراسر کشور آزمون برگزار می‌شود که از این تعداد ۳۱ حوزه در شهرستان‌ها و سه حوزه در شهر تهران مستقر هستند.

رییس مرکز سنجش آموزش، همچنین از ثبت نام ۵۸ هزارو ۶۲۹ داوطلب در آزمون امسال خبر داد و گفت: از این تعداد ۴۲ هزار و ۳۱۵ نفر خانم و ۱۶ هزار و ۳۱۴ داوطلب آقا هستند.

دکتر نوروز شمسی، با بیان اینکه «پس از برگزاری آزمون، کلید و پاسخنامه سوالات از روز یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ در دسترس قرار خواهد گرفت» یادآور شد: همزمان افراد می‌تواند از روز ۱۳ تا ۱۸ خرداد اعتراضات خود را ثبت کنند.

وی زمان اعلام نتایج اولیه آزمون را در نیمه دوم تیرماه خواند و گفت: نتایج اولیه حاوی رتبه و نمره خواهد بود. همچنین انتخاب رشته محل نیز همزمان با اعلام نتایج امکان‌پذیر خواهد بود.

رییس مرکز سنجش آموزش، در پایان افزود: کارنامه نهایی آزمون نیز در نیمه دوم شهریور اعلام خواهد شد و از اوایل مهر ۱۴۰۳ برگزیدگان می‌توانند دوره آموزشی خود را شروع کنند.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار