| کد مطلب: ۱۰۶۲۳۸۴
لینک کوتاه کپی شد

جزییات دستگیری 2 شرور وحشت‌آفرین با سلاح سرد

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: دو شرور که با قدرتنمایی با سلاح سرد موجب وحشت مردم شده بودند دستگیر شدند.

جزییات دستگیری 2 شرور وحشت‌آفرین با سلاح سرد

به گزارش آرمان ملی آنلاین، سرهنگ محمد معظمی گودرزی در تشریح جزئیات این خبر گفت: حوالی ساعت ۲۳ روز گذشته خبری مبنی بر قمه‌کشی و قدرت نمایی دو نفر اراذل و اوباش در محدوده شهرک راه آهن به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داده شد که در

پی آن تیمی از ماموران کلانتری ۱۴۱ شهرک گلستان به محل مورد نظر اعزام شده و اقدامات خود در این زمینه را آغاز کردند.  

وی با اشاره به حضور دو فرد شرور در محل ادامه داد: مشاهدات ماموران حاکی از آن بود که دو فرد شرور که یکی از آنها از اتباع یکی از کشورهای همسایه بود، با استفاده از قمه و چاقو اقدام به قدرت‌نمایی و عربده‌کشی در محله کرده و آرامش و امنیت ساکنان را از بین برده‌اند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه این افراد اقدام به برهم زدن نظم عمومی و رعب و وحشت شهروندان شده بودند، اظهار کرد: ماموران عملیات کلانتری ۱۴۱شهرک گلستان با مشاهده هر دو متهم که از اراذل و اوباش  سابقه‌دار بودند، برای دستگیری آنان وارد عمل شدند. این دو فرد شرور در حین دستگیری قصد حمله به ماموران با استفاده از سلاح سرد را داشتند که با هوشیاری و آمادگی ماموران خلع سلاح و در محل زمین‌گیر و دستگیر شدند.

معظمی گودرزی با اشاره به انتقال متهمان به مقر انتظامی و انجام بازجویی از آنان گفت: این افراد در جریان بازجویی‌های انجام شده به جرم خود و اخلال در نظم و امنیت شهروندان و تخریب چندین دستگاه خودرو اعتراف کرده و انگیزه خود را قدرتنمایی در محل اعلام کردند.

ایسنا نوشت، وی با بیان اینکه دو متهم ۲۵ و ۲۸ سال سن داشند، گفت: برای این دو متهم پرونده‌ای تشکیل شده و آنان به همراه پرونده متشکله برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند. همچنین تحقیقات برای شناسایی و دستگیری سایر افراد مرتبط با این دو شرور و همچنین کشف دیگر جرائم ارتکابی احتمالی ازسوی آنان در حال انجام است.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار