| کد مطلب: ۶۱۳۰۹۹
لینک کوتاه کپی شد

بازدید مدیران بانک ملی ایران از چند واحد تولیدی و پروژه صنعتی استان یزد

مدیران ارشد بانک ملی ایران از چند واحد تولیدی و پروژه صنعتی استان یزد بازدید کردند.

بازدید مدیران بانک ملی ایران از چند واحد تولیدی و پروژه صنعتی استان یزد

آرمان ملی آنلاین - به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، حسن مونسان عضو هیئت مدیره، محمد نجف زاده عضو هیئت عامل و معاون امور شعب و بازاریابی منطقه دو کشور و حسن کاظمی معاون منابع انسانی بانک به همراه مدیران استانی یزد از شرکت ساخت توربین های صنعتی بازدید کردند . شرکت ساخت توربین های صنعتی غدیر با اشتغال زایی یک هزار و ۴۸۰ نفر در زمینه‌ ساخت تجهیزات و سیستم‌های جانبی توربین‌های صنعتی فعال می‌باشد .

همچنین در ادامه محمد نجف زاده به همراه سرپرست اداره امور شعب استان یزد ذبیح الله پور جان آباد از شرکت فولاد یزد بازدید کردند.

لازم به ذکر است گروه تولیدی و صنعتی فولاد یزد در سال ۱۳۵۸ با احداث کارخانه در زمینی به مساحت ۴۵ هکتار در استان یزد تأسیس شد و امروز یک هزار و ۶۰۰ نفر در آن مشغول به کار هستند.

در ادامه سفر دو روزه معاون امور شعب و بازاریابی منطقه دو کشور در بازدید از دو شعیه شرکت نفت یزد و شعبه مرکزی یزد ضمن دیدار و گفت‌وگو با همکاران شعب در جریان مشکلات و دغدغه آنها قرار گرفت و بر جذب منابع، مدیریت بهینه منابع و مصارف، پیگیری مستمر وصول مطالبات و راهنمایی و ارشاد کارکنان، بررسی و پیگیری مشکلات سیستمی و نرم افزاری شعبه و ارائه دستورات و راهکارهای لازم تاکید کرد. در این بازدید ذبیح اله پورجان آباد رئیس اداره امور شعب استان و جمعی از همکاران این اداره امور نیز حضور داشتند.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار