| کد مطلب: ۵۰۲۳۰۵
لینک کوتاه کپی شد

تعیین تکلیف 25 هزار میلیارد تومان اموال تملیکی

مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: ۲۵ هزار میلیارد تومان کالا در دولت سیزدهم تعیین تکلیف شد که نسبت به مدت مشابه رشد چشم‌گیری داشت.

تعیین تکلیف 25 هزار میلیارد تومان اموال تملیکی

آرمان ملی آنلاین - سید عبدالمجید اجتهادی امروز در نشست خبری به مناسبت دهه فجر اظهار داشت: رشد بیش از ۵۰۰ درصدی فروش های سازمان اموال تملیکی در سال جاری و مقایسه با مدت مشابه سال قبل و رشد بیش از ۷۰۰ درصدی اعاده کالاها به صاحبان کالاها امسال و در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته به ثبت رسید.

وی افزود: از ابتدای دولت سیزدهم تعیین تکلیف کالاهای اموال تملیکی سرعت گرفت.

اجتهادی با اشاره به تاکید ویژه رییس‌جمهوری بر ساماندهی اموال تملیک شده، گفت: رییس جمهوری در دومین سفر استانی از انبارهای اموال تملیکی بوشهر بازدید و بر حقوق مردم نسبت به رسیدگی کالاها به وضعیت انبارها تاکید کرد.

مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی ادامه‌داد: تعامل خوبی بین دو قوه مجریه و قضاییه در ساماندهی اموال تملیکی و تعیین تکلیف و جلوگیری از حقوق مردم انجام شد و نقش مثبت رییس قوه قضاییه در بازید از انبارها باعث شد تا رسیدگی به پرونده های صدور رای سرعت بگیرد و شاهد رشد چند صد درصدی تعیین تکلیف، اعاده و استرداد کالاها باشیم.

وی عنوان کرد: با تاکید دولت سیزدهم ساختار سازمان اموال تملیکی اصلاح شد و ۴۷ اداره کل در این سازمان ارتقا پیدا کرد.

اجتهادی بیان‌داشت: دومین دستور رییس جمهوری، موضوع اصلاح قانون تاسیس این سازمان بود که با لایحه دوفوریتی اجرایی شد.

به گزارش آرمان ملی آنلاین به نقل از فارس،وی با بیان اینکه در بحث ساماندهی و تعیین تکلیف کالاها اقدامات خوبی انجام شده و در گذشته در بسیاری از استان‌ها انبارها امانی یا استیجاری بود، گفت: خرید انبارهای ملکی، تجهیز و قفسه بندی انبارها در حال انجام است.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار