| کد مطلب: ۵۰۱۴۱۷
لینک کوتاه کپی شد

عقد قرارداد بازسازی سکوی حفاری سحر ۱ میان ایزوایکو و شرکت حفاری شمال

با امضای قراردادی مابین مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) و شرکت حفاری شمال ، دکل حفاری سحر ۱ بازسازی کامل می شود.

عقد قرارداد بازسازی سکوی حفاری سحر ۱ میان ایزوایکو و شرکت حفاری شمال

آرمان ملی آنلاین - به گزارش ایدرونیوز ،این قرارداد بازسازی طی بازرسی ها، مذاکرات متعدد و مستمر فنی میان دو شرکت تنظیم و در مراسمی با حضور اعضای هیأت مدیره و مدیران عامل دو شرکت ایزوایکو و حفاری شمال امضا شد.

سلمان ضربی مدیرعامل و نایب رئیس هیأت مدیره ایزوایکو در این مراسم با تشکر از حسن اعتماد شرکت حفاری شمال به پیمانکاران و کارشناسان داخلی فعال در حوزه صنعت دریایی کشور گفت : ایزوایکو با تمام تلاش، جهت انجام پروژه با بهترین کیفیت و در چهارچوب برنامه زمان بندی شده قرارداد، اقدام خواهد کرد.

مرتضی پاکروان رئیس هیأت مدیره شرکت حفاری شمال نیز در این نشست بر استفاده از توانمندی های ایجاد شده در زمینه بازسازی سکوهای حفاری دریایی در شرکت های توانمند داخلی مانند ایزوایکو و بهره مندی از توان و تجارب ملی و بومی تاکید کرد.

ایزوایکو بازسازی و تعمیرات دکل های حفاری متعددی را در کارنامه دارد و تعمیرات هر دکل حفاری علاوه بر ایجاد میانگین ۴۰۰ شغل ، از خروج میلیون ها دلار ارز نیز جلوگیری میکند.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار