| کد مطلب: ۵۰۱۳۵۰
لینک کوتاه کپی شد

تحقق عملکرد سال 1400 در 9 ماهه 1401/ پرداخت 27 هزار میلیارد ریال تسهیلات توسط صندوق قرض الحسنه شاهد

صندوق قرض الحسنه شاهد توانست با پرداخت بیش از 27 هزار میلیارد ریال تسهیلات در 9 ماهه سال 1401، از عملکرد خود در سال 1400 عبور کند تا با اختلاف رکورددار پرداخت تسهیلات قرض الحسنه در کشور باشد.

تحقق عملکرد سال 1400 در 9 ماهه 1401/ پرداخت 27 هزار میلیارد ریال تسهیلات توسط صندوق قرض الحسنه شاهد

آرمان ملی آنلاین - به گزارش روابط عمومی، بر اساس گزارش عملکرد ارائه شده توسط صندوق قرض الحسنه شاهد این مجموعه توانست در 9 ماهه نخست سال جاری(1401) با پرداخت بیش از 27 هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر عضو از عملکرد کل سال 1400 خود عبور کند.

بر اساس این گزارش از 1 فروردین لغایت 12 دی ماه 1401 صندوق قرض الحسنه شاهد توانسته شصت و هشت هزار و یکصد و سه فقره تسهیلات قرض الحسنه به ارزش بیش از بیست و هفت هزار میلیارد ریال پرداخت کند.

صندوق قرض الحسنه شاهد در سال 1400 کمتر از بیست و شش هزار میلیارد تسهیلات پرداخته کرده بود که همین نکته نشان دهنده تحقق این عملکرد در 9 ماهه سال 1401 است.

صندوق قرض الحسنه شاهد به عنوان بزرگ ترین صندوق قرض الحسنه کشور تحت نظارت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در حالی مفتخر به خادمی خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر است که توانسته با حمایت های خالصانه و مجدانه جناب آقای دکتر سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی معاون محترم رییس جمهور و ریاست عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران، معاونین ایشان و مدیران کل ستادی و استان ها، علاوه بر جلب رضایت حداکثری این عزیزان، رکورددار پرداخت تسهیلات قرض الحسنه در کشور و طلایه دار عمل به این سنت نیک الهی باشد.

صندوق قرض الحسنه شاهد به عنوان یکی از نهادهای خدمتگزار خانواده های عزیز و شریف شهداء و ایثارگران مفتخر است طی سال های اخیر علی رغم کمبودها و مشکلات با برنامه ریزی و تلاش مضاعف مجموعه همواره گام هایی رو به جلو برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر به اعضاء بردارد.

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار