| کد مطلب: ۱۱۱۳۲۷۱
لینک کوتاه کپی شد

جنجال این ۳ بازیکن در رختکن استقلال!

تعدادی از بازیکنان استقلال پس از پایان مسابقه با شمس آذر با وجود کسب پیروزی، از شرایط ایجاد شده روی سکوها به شدت ناراحت بودند.

جنجال این ۳ بازیکن در رختکن استقلال!

به گزارش آرمان ملی آنلاین،استقلال در یک بازی بسیار پرفراز و نشیب توانست شمس آذر را شکست بدهد و همچنان صدرنشین رقابت‌های لیگ برتر باقی بماند. این دیدار جدا از اتفاقاتی که در داخل مستطیل سبز شاهدش بودیم، ماجراهای فراوان دیگری هم داشت که برای استقلالی‌ها محرومیت نیز به ارمغان آورد. در چنین وضعیتی اعتراض بازیکنان استقلال داخل رختکن و به ویژه سه نفر از آبی پوشان بسیار قابل تامل بود.

استقلالی‌ها قبل از اینکه رختکن را ترک کنند با ابراز شگفتی و البته ناراحتی از فضای ایجاد شده روی سکوها به ویژه در نیمه دوم مسابقه، از اینکه تماشاگران و البته بوقچی‌های استقلال چنین حرکاتی را انجام داده بودند، به شدت ناراحت شدند. روزبه چشمی، حسین حسینی و زبیر نیک نفس همراه با جواد نکونام نفراتی بودند که خیلی مورد هواداران منصوب به شمس آذر قرار گرفتند و هر سه بازیکن فوق از اینکه به آنها روی سکوها کم لطفی شده بود ناراحت بودند اما دلیل اصلی ناراحتی آنها این بود که چطور با وجود شعار دادن علیه این سه بازیکن و سرمربی استقلال، بوقچی‌های استقلال هیچ کاری برای تغییر فضای سکوها انجام نداده و حتی در برخی از دقایق بازی شمس آذر را نیز تشویق کردند!

بازیکنان استقلال از این مسئله بسیار ناراحت بودند و تاکید داشتند تشویق شدن تیم حریف توسط برخی بوقچی های استقلال در هنگامی که آنها  صدرنشین لیگ برتر هستند و بیش از هر زمان دیگری نیاز به حمایت هواداران خودی دارند، یک اتفاق بسیار سوال برانگیز تلقی می‌شود.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار