| کد مطلب: ۱۰۶۶۲۶۲
لینک کوتاه کپی شد

چه کسانی می‌توانند در سامانه یکپارچه خودرو ثبت نام کنند؟

آرمان ملی : متقاضیانی که در دور دوم سامانه نوبت دهی هیچ خودرویی به آنها تخصیص داده نشده است امکان انتخاب تمامی محصولات دو شرکت کرمان موتور و مدیران خودرو را دارند.

چه کسانی می‌توانند در سامانه یکپارچه خودرو ثبت نام کنند؟

سامانه یکپارچه فروش خودرو در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به روند رو به رشد تولید خودرو در سال جاری و عدم تمایل بخشی از متقاضیان به تکمیل وجه به‌رغم فراخوان‌های صادره توسط خودروسازان و ظرفیت‌های خالی موجود برخی شرکت‌های خودروساز، در راستای اجرای تصمیمات کارگروه خودرو شورای رقابت و با هدف تسهیل شرایط برای متقاضیانی که در سامانه ثبت نام کرده و دارای پروفایل کاربری هستند، ظرفیت‌های خالی خودروسازان از طریق سامانه یکپارچه عرضه خواهد شد.

 در این مرحله، با توجه به اعلام شرکت‌های کرمان موتور و مدیران خودرو مبنی بر امکان فروش فوق‌العاده محصولات خود با تحویل حداکثر سه ماهه، صرفاً متقاضیان دارای شرایط به شرح ذیل می‌توانند نسبت به ثبت نام در سامانه اقدام کنند.

1- برای همه متقاضیان محصولات شرکت‌های مذکور که موعد زمانی تحویل آنها پیش از این در فصول آتی و یا سال 1403 تعیین شده امکان جابه‌جایی خودرو از محصولات همان شرکت و سپس تکمیل وجه آن با طی فرایند ذیل فراهم است:

- در ابتدا متقاضی باید گزینه لغو سفارش خود را از قسمت جزئیات سفارش انتخاب نماید تا خودرو قبلی حذف گردد.

- پس از لغو سفارش برای هر متقاضی از سبد محصولات اعلامی در سایت، امکان انتخاب محصول مهیا شده و باید خودروی جدید خود را از همان خودرو ساز انتخاب نماید.

- پس از پایان مهلت تغییر خودرو به سایت خودروساز مراجعه و نسبت به واریز وجه اقدام نموده تا فرآیند ثبت نام نهایی گردد.

تبصره 1: در صورت انتخاب خودرو بیش از ظرفیت موجود در فصول اعلام شده، تخصیص به ترتیب اولویت‌های تعیین شده قبل صورت خواهد گرفت.

تبصره 2: در صورتی که متقاضی سفارش قبلی را لغو و امکان انتخاب خودروی جایگزین فراهم نگردد کماکان اولویت قبلی ایشان محفوظ خواهد ماند.

2- متقاضیانی که در دور دوم سامانه نوبت دهی هیچ خودرویی به آنها تخصیص داده نشده است نیز امکان انتخاب تمامی محصولات دو شرکت مذکور برای ایشان فراهم است. بدیهی است ظرفیت قابل عرضه به ایشان از محل عدم تکمیل ظرفیت پس از تخصیص به متقاضیان بند یک خواهد بود.

*مدت زمان جا به جایی و یا انتخاب خودرو از ساعت 20 روز دوشنبه مورخ 1402/06/06 تا ساعت 20 روز پنجشنبه مورخ 1402/06/09 خواهد بود.

*کلیه افرادی که تاکنون دعوتنامه برای ایشان صادر شده و یا خرید خودرو داشته‌اند مشمول این طرح نیستند.

به جهت تسهیل در فرایند انجام کار پیشنهاد می‌گردد متقاضیان جهت مشاهده محصولات و اطلاع از جزئیات برنامه فروش خودروسازان به سایت شرکت‌های مذکور مراجعه نمایند.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار