| کد مطلب: ۱۱۱۷۴۹۸
لینک کوتاه کپی شد

جزئیات یک درگیری شدید در پارک دو پرنس

دعوای بزرگ امباپه و الخلیفی: ناصر به سیم آخر زد!

ناصر الخلیفی، رئیس پاری سن ژرمن، قبل از بازی مقابل تولوز با کیلیان امباپه درگیری شدیدی داشت.

دعوای بزرگ امباپه و الخلیفی: ناصر به سیم آخر زد!

به گزارش آرمان ملی آنلاین ، کیلیان امباپه و ناصر الخلیفی روز یکشنبه در پارک دو پرنس، قبل از بازی مقابل تولوز، درگیری شدیدی داشتند.

نشریه لو پاریزین خبر داده که عصر یکشنبه بین کیلیان امباپه و ناصر الخلیفی، یک درگیری لفظی شکل گرفت که به شدت عجیب بود. روابط بین این دو مدت‌ها متشنج بود و جای تعجب نیست که روز گذشته این بغض ترکید و به یک درگیری منجر شد.

از زمانیکه این ستاره فرانسوی تصمیم خود برای ترک پاری سن ژرمن در تابستان امسال را به رئیس باشگاه اعلام کرده بود، این دو تقریبا دیگر صحبتی با یکدیگر نداشتند.

روابط سرد آن‌ها جمعه گذشته زمانی آشکار شد که کاپیتان فرانسه در ویدیوی اعلام جدایی خود بدون اینکه کوچکترین حرفی از الخلیفی و امیر قطر بزند، از تعداد زیادی از افراد داخل باشگاه (مربیان، مدیران ورزشی، کارکنان و هواداران) تشکر کرد.

این به نوعی یک توهین به ناصر الخلیفی بود که در سال 2022 به او پیشنهاد داد تا پردرآمدترین قرارداد تاریخ فوتبال باشگاه را امضا کند. به همین دلیل درگیری مخفیانه این دو روز یکشنبه قسمت جدیدی را تجربه کرد.

الخلیفی برای شنیدن توضیحات امباپه، اصرار داشت که جلسه‌ای با این بازیکن برگزار کند. در نهایت در پارک دو پرنس، کمی بیش از یک ساعت قبل از بازی مقابل تولوز، این جلسه برگزار شد.

لوپاریزین تایید کرده که این دو در یک اتاق با یکدیگر جلسه را برگزار کردند اما خیلی زود توضیح امباپه به الخلیفی به سرعت تبدیل به درگیری شد. یکی از شاهدان حاضر در ورزشگاه تایید کرده که از شدت فریادهای بین این دو دیوارهای اطراف اتاق می‌لرزیدند!

این گفتگو روی برنامه‌های تیم تاثیر داشت و به همین دلیل بازیکنان پی‌اس‌جی چهار دقیقه دیرتر از همیشه وارد زمین شدند. امباپه با این وجود وقت داشت که در زمین از تماشاگرانی که برای او یک بنر ویژه طراحی کرده بودند، تشکر کند.

این تنها قدردانی از امباپه در آخرین بازی خانگی با پیراهن پی‌اس‌جی بود. باشگاه هیچ برنامه‌ای برای تقدیر از بازیکن فرانسوی نداشت و مشخص است که با دستور الخلیفی خشمگین چنین اتفاقی افتاده است.

روابط بین امباپه و الخلایفی از 9 فوریه بدتر شده بود. در آن روز، کیلیان امباپه به رئیس اعلام کرد که قصد ندارد قراردادش را تمدید کند و بنابراین در پایان فصل باشگاه را ترک می‌کند. قبل از آن دیدار تصوری وجود داشت که او مانند تابستان گذشته، امسال هم قراردادش را تمدید کند.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار