| کد مطلب: ۱۱۱۶۸۶۵
لینک کوتاه کپی شد

پس از ۲۱ سال: کومو با فابرگاس به سری A رسید

کومو با سرمربی‌گری سسک فابرگاس پس از ۲۱ سال به سری A صعود کرد.

 پس از ۲۱ سال: کومو با فابرگاس به سری A رسید
به گزارش آرمان ملی آنلاین ، نتایج ابتدایی بازی‌های پایانی سری B در فصل ۲۴-۲۰۲۳ همه را به شک و تردید انداخت که ممکن است برخلاف انتظارات کومو به‌طور مستقیم به سری A صعود نکند اما در آخر همه چیز تغییر کرد و تیم فابرگاس به دسته بالاتر راه یافت.

در نیمه اول ونتزیا مقابل اسپتزیا به برتری ۱-۰ رسید و کومو برابر کوزنزا ۱-۰ شکست خورد. با این نتایج ونتزیا در رده دوم قرار می‌گرفت و مستقیم به سری A صعود می‌کرد.

2020486

با این حال در نیمه دوم نتایج تغییر کردند. ونتزیا کامبک خورد و ۲-۱ به اسپتزیا باخت و در سمت دیگر کومو با پنالتی سیمونه وردی به تساوی ارزشمند ۱-۱ رسید.

پارما که قبلاً رتبه اول را کسب کرده بود به همراه کومو در فصل آینده سری A حضور خواهند داشت. تیم بعدی صعودکننده هم در مرحله پلی‌آف مشخص خواهد شد. در بین تیم‌های سری B ونتزیا، کرمونزه، کاتانزارو، پالرمو، سمپدوریا و برشا به پلی‌آف می‌روند.
2020485

مجموعه کومو مسلما از شناخته‌شده‌ترین افراد لیگ را بر روی نیمکت و صندلی‌های مدیریتی خود دارد. چرا که تیری هانری، اسطوره آرسنال، یکی از سهامداران باشگاه است و سپس دنیس وایز، ملی‌پوش سابق انگلیس و اسطوره چلسی قرار دارد که مدیرعامل باشگاه است.
سسک فابرگاس، ستاره سابق باشگاه‌های آرسنال و چلسی هم هدایت این تیم را برعهده داشت و موفق شد با ثبت نتایجی عالی تیم را به سری A برساند.

منبع : ورزش3

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار