| کد مطلب: ۱۱۱۵۹۰۹
لینک کوتاه کپی شد

واکنش تند به شعار هواداران در آنفیلد

داروین لیورپول را از زندگی خود پاک کرد!

داروین نونیز تمام پست‌هایش با لباس لیورپول در اینستاگرام را پاک کرد!

داروین لیورپول را از زندگی خود پاک کرد!

 به گزارش آرمان ملی آنلاین ، حواشی پیرامون مهاجمان لیورپول همچنان ادامه دارد. همین هفته پیش بود که محمد صلاح در جریان تساوی ۲-۲ برابر وستهم با یورگن کلوپ وارد درگیری لفظی شد و حالا که اخبار آن اتفاق کمی فروکش کرده، حاشیه جدیدی از داروین نونیز درست شده است.

در دیدار روز یکشنبه برابر تاتنهام که با پیروزی ۴-۲ قرمزها همراه بود، مهاجم گران‌قیمت اروگوئه‌ای، بازی را از روی نیمکت آغاز کرد و پس از اینکه در دقیقه ۷۵ به‌جای لوئیز دیاز وارد زمین شد، نتوانست عملکرد خوبی از خود نشان دهد.

در همین حین صدای تشویق دیووک اوریگی هم در آنفیلد شنیده می‌شد، هواداران لیورپول نام مهاجم سابق‌شان را برای یادآوری گل او به تاتنهام در فینال چمپیونزلیگ سال ۲۰۱۹ و برای کری با حریف فریاد می‌زدند اما بسیاری از تماشاگران آن را به عملکرد ضعیف نونیز هم ربط دادند.

هواداران در فضای مجازی هم به این موضوع که اوریگی در زمان حضورش در لیورپول مهاجم بهتری از نونیز بوده دامن زدند و همین باعث بیشتر شدن انتقادات نسبت به مهاجم جوان شد.

 حملات لیورپولی‌ها به نونیز که طی چند هفته گذشته بیشتر شده است، به جایی رسید که همسر این بازیکن مجبور شد کامنت همه پست‌های صفحه اینستاگرامش را غیرفعال کند و خود نونیز هم همه پست‌هایی که مربوط به لیورپول بوده را از صفحه‌اش پاک کرده است.

تاکنون هیچکدام از منابع نزدیک به باشگاه توضیح اضافه‌ای درباره این اتفاق نداده‌اند اما بدون شک این یک حاشیه دیگر برای قرمزها در آخرین روزهای حضور یورگن کلوپ است.

منبع : ورزش3

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار