| کد مطلب: ۱۱۱۵۶۷۳
لینک کوتاه کپی شد

مهدی بازیکن مهمی است

اینزاگی: خوشحالم که طارمی را جذب کردیم

سیمونه اینزاگی انتقال مهدی طارمی به اینتر را تایید کرد.

اینزاگی: خوشحالم که طارمی را جذب کردیم

 به گزارش "ورزش سه"، دومین شکست نراتزوری در این فصل امشب رقم خورد. آنها با گل آرماند لورینته ۱-۰ مغلوب ساسولو شدند. با این حال این موضوع آنها را زیاد خشمگین نمی‌کند، چراکه قهرمانی این تیم با پیروزی ۲-۱ مقابل میلان قطعی شده بود. سیمونه اینزاگی در مصاحبه‌اش پس از بازی، با اینکه از شکست ناراحت بود اما از عملکرد شاگردانش ابراز رضایت کرد.

شکست مقابل ساسولو؟

ما ضعیف شروع کردیم و رویکرد درستی در بازی نداشتیم. بهتر بود توپ را پس از گل با سرعت بیشتری در زمین می‌گرداندیم. در ادامه کمی بهتر شدیم و به نظرم مستحق زدن گل مساوی بودیم.

عملکرد ساسولو؟

ما از سال گذشته تاکنون در ۴۲ بازی متوالی گلزنی کرده بودیم، اما ساسولو امشب به خوبی دفاع کرد، محکم ایستاد و سخت جنگید، بنابراین آنها شایسته تقدیر هستند. من از شکست ناراحتم، اما ساسولو عالی بازی کرد.

 نظرتان درباره فرمت جدید جام باشگاه‌های جهان فصل بعد؟

بدون شک این یک تجربه جدید خواهد بود، درست مانند یک وقفه دو ماهه برای جام جهانی در سال گذشته. فصل طولانی‌تر خواهد بود، ما این بازی‌های اضافی را داریم و مطمئناً باید تیم را گسترش دهیم. من خواندم که لیست اروپایی نیز می‌تواند طولانی‌تر شود، زیرا لیگ قهرمانان نیز تغییر می‌کند.

مهدی طارمی و زیلینسکی جذب شده‌اند، نظری دارید؟

ما در مورد این موضوع با باشگاه صحبت می‌کنیم. آنها شایسته تقدیر هستند که پشت صحنه برای جذب این دو بازیکن تلاش کردند. زیلینسکی بازیکن بسیار خوبی است و می‌دانم که چقدر به تیم کمک می‌کند. بله طارمی را هم جذب کرده‌ایم، او به‌صورت آزاد از پورتو می‌آید. او بازیکن مهمی در سطح بین‌المللی است، او گل‌های زیادی به ثمر رسانده، بنابراین ما از این انتقال بسیار خوشحالیم.

 یکی از نکات جالب مصاحبه امشب اینزاگی در مورد مهدی طارمی با شبکه دازن این بود که مربی اینتر در هنگام صحبت در حال دیدن بازی امشب پورتو با چاوز بود که طارمی موفق به گلزنی شد تا به نوعی صحبت‌های این مربی درباره کیفیت او تأیید شده بود.

مشخص است چه بازیکنانی جدا می‌شوند؟

فکر نکنم، ما باز هم بازیکن می‌خواهیم و همانطور که گفتم باید با باشگاه صحبت کنیم. به مدیران گفته‌ام همه بازیکنان را می‌خواهم و نمی‌خواهم کسی جدا شود.

 

منبع : ورزش3

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار